Ochrona do firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Liliana_78
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:30

Ochrona do firmy

Post autor: Liliana_78 »

Witam wszystkich. Chciałabym zatrudnić profesjonalną agencję ochrony do mojej firmy. Znacie jakichś godnych zaufania ochroniarzy z Warszawy lub okolic?
Awatar użytkownika
mściwoj-73
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2019, 16:56

Re: Ochrona do firmy

Post autor: mściwoj-73 »

Współpracuję z saippsecurity.pl w zakresie ochrony fizycznej siedziby mojej firmy i mogę ich śmiało polecić. W razie potrzeby interweniują błyskawicznie, są świetnie przeszkoleni no i mają duże doświadczenie z zabezpieczaniu różnego rodzaju budynków. Firma na medal ;)
Awatar użytkownika
Heniek22
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2020, 12:21

Re: Ochrona do firmy

Post autor: Heniek22 »

Mój brat podjął ostatnio współpracę z grupą ochrony Partner w zakresie ochrony biura https://www.ochrona-partner.pl/oferta/o ... -biurowych Z tego co mówił, dopasowali mu usługi pod jego potrzeby, płaci za to niewiele, a w pakiecie ma naprawdę wszystko, czego potrzebuje. Mają przeszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Do tego korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych. A ochroniarze są taktowni, ale i stanowczy kiedy trzeba i dobrze wiedzą, jak zachować się w napiętych sytuacjach.
Awatar użytkownika
MagdaT
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2020, 21:29

Re: Ochrona do firmy

Post autor: MagdaT »

Jak najlepszą ochronę zapewni wam firma https://kazsecurity.pl/ - miałam okazję już z nimi trochę współpracować i zdecydowanie ręczę, że są profesjonalni i bardzo skrupulatni! Zapewniają ochronę mienia, ale także imprez masowych czy ochronę doraźną.
Awatar użytkownika
Eryyk
Posty: 6
Rejestracja: 02 wrz 2020, 12:47

Re: Ochrona do firmy

Post autor: Eryyk »

Mój ojciec korzysta od lat z usług https://www.ochrona-partner.pl/oferta/o ... -i-urzedow nigdy się nie zawiódł. Mają profesjonalne podejście a ich pracownicy są doskonale wyszkoleni i stale podnoszą swoje kwalifikacje. Mają niezawodny system pracy, korzystają z najnowszych urządzeń i doskonale wiedzą, jak zachować się w awaryjnej sytuacji.
ODPOWIEDZ