Magazyn firmowy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Sylwester-86
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 16:51

Magazyn firmowy

Post autor: Sylwester-86 »

Cześć forumowicze.
Moja firma powoli się rozrasta i w związku z tym potrzebujemy większego magazynu na przechowywanie towaru. Zastanawiam się, czy nie skorzystać tym razem z pomocy agentów z doexpert.pl, bo wydają się mieć doświadczenie na rynku nieruchomości. Słyszeliście o nich?
Awatar użytkownika
Tomisław_83
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 3:41

Re: Magazyn firmowy

Post autor: Tomisław_83 »

Jeśli chodzi o magazyny na sprzedaż, to agenci z Do-Expert mogą Ci zaproponować dużo ofert, ale dla Ciebie znajdą na pewno najbardziej atrakcyjną. Wiem to, bo sam korzystałem z ich usług i zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Magazyn firmowy

Post autor: luiza »

Według mnie w każdym magazynie powinien znaleźć się operator logistyczny. Z tego co wiem ta firma https://logit.com.pl/logistyka-magazynowa-logit/ świadczy tego typu usługi. Dzięki nim ogarnięcie magazynu zajmuje mniej czasu i przebiega prawidlowo. Zapoznaj się z ofertą firmy Logit jeśli nie masz jeszcze operatora logistycznego.
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Magazyn firmowy

Post autor: King »

Dla osób posiadających magazyny i potrzebujących przechowywać sporą ilość rzeczy polecam zajrzeć na https://skladuj24.pl/grupa/plastikowe-skrzynki-euro. Można tam znaleźć świetne skrzynki wysokiej jakości, które są rozwiązaniem na lata.
Mikuś

Re: Magazyn firmowy

Post autor: Mikuś »

Jeśli jesteś właścicielem nowej firmy produkcyjnej, wiadomo, że będziesz potrzebował wyposażenia magazynu takiego jak regały wózki transportowe i wszystkiego, co potrzebne wszystko znajdziesz w sklepie https://inter-technik.pl/, bardzo fajny sklep kupisz tam wszystko.
rynórmiter

Re: Magazyn firmowy

Post autor: rynórmiter »

Na takim magazynie na pewno musi znaleźć się waga do ważenia palet. Dlatego polecam wam zajrzeć na stronę https://www.axis.pl/ Jest to sprawdzona firma z Gdańska, która specjalizuje się w sprzedaży wag różnego typu. Sam posiadam sprzęt od nich zakupiony i jestem z niego zadowolony.
Awatar użytkownika
MilennaM
Posty: 69
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:06

Re: Magazyn firmowy

Post autor: MilennaM »

Jak firma się rozwija, potrzebne jest dodatkowy obiekt, magazyn, to nic tylko budować. No trzeba pewnie będzie poszukać jeszcze finansowania takiej inwestycji. Po projekt będziecie się mogli zgłosić do firmy https://www.ekobud.net.pl Jest to biuro projektowe.
Awatar użytkownika
away
Posty: 98
Rejestracja: 15 cze 2019, 23:01

Re: Magazyn firmowy

Post autor: away »

Mikuś pisze: ↑20 sty 2021, 23:24 Jeśli jesteś właścicielem nowej firmy produkcyjnej, wiadomo, że będziesz potrzebował wyposażenia magazynu takiego jak regały wózki transportowe i wszystkiego, co potrzebne wszystko znajdziesz w sklepie [

Jeśli potrzebne regały, to rzuć okiem na https://dlamagazynu.pl Tam akurat są dostępne takie większe regały.
Magłok

Re: Magazyn firmowy

Post autor: Magłok »

Macie rację, zdecydowanie właśnie nowoczesne i przede wszystkim dedykowane systemy wagowe można zamówić w https://www.tamtrongroup.com/pl/. Bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie. Wagi zapewniają kompleksową możliwość ważenia różnych przedmiotów, moim zdaniem są niezastąpione. Tu firma zdecydowanie zapewnia kompleksowe wsparcie w tym temacie
Marąkto

Re: Magazyn firmowy

Post autor: Marąkto »

Jeżeli ktoś podczas budowy magazynu poszukuje sprawdzonego producenta Folii Mylar, polecam serdecznie zapoznać się z ofertą firmy Voltrog https://voltrog.pl/produkty/laminaty-el ... pet-dupont. Sam korzystałem niedawno z ich oferty i mają dobre ceny i szybki czas realizacji.
Tłabisz

Re: Magazyn firmowy

Post autor: Tłabisz »

Jeśli właśnie szukacie nowoczesnych rozwiązań związanych z ważeniem, polecam tu współpracę z firmą http://tamtrongroup.com/. Maja odpowiednie rozwiązania, dopasowane do hal, do specyfiki pracy firm, zapewniają konfigurację, montaż, serwis, rozbudowę, generalnie usługa od a do
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Magazyn firmowy

Post autor: Samanta »

A ja osobiście polecam wynajmowanie magazynu. W wielu przypadkach opłaca się to bardziej, niż budowa własnej hali magazynowej. Zwłaszcza, jeśli taki magazyn jest Wam potrzebny tylko okazjonalnie, a nie przez cały rok. W sieci bez problemu znajdziecie powierzchnie magazynowe do wynajęcia - o różnej powierzchni i na różnym terenie.
franciszek_kuło

Re: Magazyn firmowy

Post autor: franciszek_kuło »

Jesteście na etapie budowy magazynu? Jeśli tak i jeśli szukacie dobrego wykonawcy konstrukcji stalowych, to polecam zajrzeć sobie na https://www.k-o.com.pl/oferta-produktow ... je-stalowe - świadczą fachowe i kompleksowe usługi jeśli chodzi o produkcję lekkich konstrukcji stalowych. Wykonują je ze stali ocynkowanej ogniowo, stali nierdzewnej lub stali malowanej proszkowo.
ODPOWIEDZ