Księgowy w gipsie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Januszesław

Księgowy w gipsie

Post autor: Januszesław »

Cześć wszystkim.
Mój księgowy jakiś czas temu miał wypadek poprzez który nie za bardzo może pełnić swoje rachunkowe obowiązki.
Gips i poważne uszkodzenia nogi wykluczają dalszą współpracę między nami.
Zwracam się z zapytaniem czy, ktoś słyszał o dobrym księgowym / księgowej z Warszawy, najlepiej z Ursynowa.
Jeśli masz sprawdzone biuro rachunkowe warszawa ursynów
to zostaw jakiś ślad i opinię. Z pewnością zdecyduje się na jakieś usługi księgowe.
Z góry dziękuję !
tąk

Re: Księgowy w gipsie

Post autor: tąk »

I tak się czasem zdarza. Rozumiem, skąd u Ciebie potrzeba zgodnego poszukiwania księgowego. W końcu fiskusa nie interesuje to, co jest nie tak, ważne, żeby rozliczenia i stosowne pieniążki wpływały. Stąd właśnie uważam, że warto sprawdzić kogoś takiego jak pracownicy FCenter https://fcenter.pl/uslugi/. Moim zdaniem to bardzo dobry specjaliści.
róm

Re: Księgowy w gipsie

Post autor: róm »

No szkoda, mam nadzieję, że już z nim lepiej. Po prostu zmieniliście księgowego? Dlatego zaleta jest korzystanie z firmy, gdzie ktoś przejmie obowiązki księgowego, nawet jeżeli ten będzie na urlopie, czy choruje. My korzystamy z usług biura rachunkowego prowadzonego przez M.C.N. kancelarię doradcy podatkowego Elżbietę Pabiś https://www.mcnkancelaria.pl/biuro-rachunkowe we Wrocławiu. Z nimi współpracujemy nieprzerwanie od kilku lat i nigdy takie sytuacje się nie zdarzały. Wszystko mamy załatwione w terminie, nasza księgowość jest uporządkowana, odpowiednio poprowadzona, polecam.
dingoń

Re: Księgowy w gipsie

Post autor: dingoń »

Uuu, no to nieźle się załatwił, życzę mu zdrowia. U nas nic takiego się nie stało, od założenia firmy przez cały czas korzystamy z usług jednej Kancelarii Usług Księgowych https://www.kuk.net.pl/o-nas/biuro-rachunkowe z Katowic. To biuro rachunkowe z doświadczeniem, znają się na tym, co robią, są rzetelni i kompetentni. Profesjonalnie zajmują się naszą pełną księgowością, sprawami kadrowo-płacowymi, itp., szczerze ich polecam.
ODPOWIEDZ