Korepetycje online

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Korepetycje online

Post autor: wesw32 »

W dzisiejszym, nowoczesnym świecie firmy stawiają na różne rozwiązania i dodatki dla swoich pracowników, aby ich praca była bardziej owocna. Ja słyszałam o czymś takim, jak program, z którego może skorzystać firma i który umożliwia korepetycje online dla dzieci pracowników. Co Wy na to?
maryś

Re: Korepetycje online

Post autor: maryś »

Mnie akurat zainteresowała pierwsza na rynku oferta korepetycji w formule Employee Benefits, którą oferuje https://www.benefittutor.pl/ . W skrócie powiem, że wygląda to w taki sposób, że właściciele firm mogą skorzystać z takich korepetycji online dla dzieci swoich pracowników. Wszystko w ramach beneficjentów.
zuzuś

Re: Korepetycje online

Post autor: zuzuś »

Moim zadaniem korepetycje online nie mają sensu lepiej jest uczyć się w domu przy dodatkowych materiałach . Mojemu synowi kupiłam ostatnio " EGZAMIN ÓSMOKLASISTY. MATEMATYKA. OPIS. ARKUSZE. ODPOWIEDZI. ZDASZ.TO. KLASY 4–8. Szkoła podstawowa" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip . Znajdziemy w niej próbne arkusze egzaminacyjne, opis formuły i założeń egzaminu, a także odpowiedzi do zawartych w niej zadań.
ODPOWIEDZ