Kolana hamburskie i mufy stalowe

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Kolana hamburskie i mufy stalowe

Post autor: milka »

Jestem domorosłą hydraulik, ale części do instalacji biorę z dobrego, sprawdzonego miejsca. To polski przedstawiciel ukraińskiego producenta, firma https://www.imotexenplus.com.pl/. Mają bardzo dobre ceny i szeroki asortyment produktów. Na przykład jeśli kolana hamburskie czy mufy to tylko od nich. Myślę, że te ceny sprawdzą się jeszcze bardziej przy dużych zakupach. Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Kolana hamburskie i mufy stalowe

Post autor: raptak »

Niestety ale ja tego rozwiązania jeszcze nie miałam okazji montować więc nie bardzo wiem jak się ono sprawdza. Jak dla mnie świetna jest pompa obiegowa https://www.dostudni.pl/pompy-obiegowe- ... e,b67.html dzięki której możemy doprowadzić ciepłą wodę w każde miejsce w domu gdzie tylko będziemy chcieli. Najlepsze jest to, że ciśnienie wody jest zawsze na wysokim poziomie.
pojatkołki

Re: Kolana hamburskie i mufy stalowe

Post autor: pojatkołki »

Dobry hydraulik musi korzystać z pancernego asortymentu. Tu nie pomyłek niczym saper. Węże i końcówki hydrauliczne zawsze kupuję w profesjonalnej hurtowni hydraulicznej Sur-Flex Group z okolic Krakowa https://www.sur-flex.net.pl/oferta/weze ... drauliczne Najlepsze, jest to, że ich magazyn, to mokry sen hydraulika i znajdzie się w nim wszystko, czego dusza zapragnie, więc jak nie chcecie marnować czasu na szukanie odpowiednich rzeczy, to polecam.
ODPOWIEDZ