Kasy fiskalne, terminale

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Lora-99
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 5:26

Kasy fiskalne, terminale

Post autor: Lora-99 »

Hej, gdzie kupię kasę fiskalną i terminal do kart płatniczych? W jakimś sklepie internetowym? Będę wdzięczna za podpowiedzi, bo muszę wymienić praktycznie wszystkie urządzenia w moim sklepie ;)
Awatar użytkownika
swietlana_81
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 19:45

Re: Kasy fiskalne, terminale

Post autor: swietlana_81 »

Przejrzyj sobie ofertę procash.com.pl. Mają kasy fiskalne, terminale, drukarki do paragonów i wiele więcej. Generalnie wszystko, co potrzeba przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. W razie czego oferują serwis urządzeń, a nawet szkolenia z jego obsługi.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Kasy fiskalne, terminale

Post autor: milka »

Co do kasy fiskalnej to nie wiem, ale jeśli chodzi o terminale płatnicze to PayTel myślę, że spełni Twoje oczekiwania. Możesz u nich kupić lub wydzierżawić sprzęt. Zajmują się także jego serwisowaniem, a więc usługa jest kompleksowa. Podpytaj u nich o terminale za 0 zł. Modele takie jak ten https://wybierzterminal.pl/terminal/zes ... desk-1200/ są dostępne w programie Polska Bezgotówkowa i warto z tego skorzystać.
dadaśko

Re: Kasy fiskalne, terminale

Post autor: dadaśko »

Witam. Ja prowadzę mały sklep obuwniczy. Niemniej jednak wymaga profesjonalnego sprzętu. Zawsze go kupuję u firmy FISKAL SERWIS https://www.fiskal24.pl/oferta/ Po pierwsze jest niezawodny. Po drugie sklep posiada szeroką ofertę kas fiskalnych, szuflad na pieniądze, skanerów kodów kreskowych etc. Też można u nich kupić licencjonowane oprogramowanie. Ostatnio przeniosłem się na płatność kartą, więc również wziąłem od nich terminal. W razie czego nie ma problemu, serwis przyjeżdża i naprawia. Firma jest więc uczciwa. Sprzęty mają w dobrych cenach. Zresztą dużo przedsiębiorców korzysta z ich usług, co świadczy pozytywnie o firmie. Polecam ich.
ODPOWIEDZ