Jakiego dostawcę stali polecacie?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Ferdynand-77
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2019, 10:34

Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: Ferdynand-77 »

Witam. Szukam opinii na temat dostawcy stali virgamet.pl. Potrzebuję zakupić stal na części silnie obciążone. Myślicie, że warto od niego zamawiać? Jaką stal byście polecili?
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2019, 15:55

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: Misiek »

Moim zdaniem virgamet to bardzo dobry dostawca. Sprawdź np. stal https://virgamet.pl/30crnimo8-1-6580-30 ... al-stopowa. To stal konstrukcyjna stopowa – jej twardość w próbie Brinella wynosi 248 HRB. Dlatego myślę, że warto przemyśleć jej zakup.
Awatar użytkownika
Ozeasz1960
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2019, 19:40

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: Ozeasz1960 »

Możesz też sprawdzić stal https://virgamet.pl/14462-x2crnimon2253-2205-s32205-s31803-grade-f51-f60-stal-duplex. Jest odporna na korozję naprężeniową – więc jeśli szukasz stali odpornej na duży nacisk to jak najbardziej będzie się nadawała.
Awatar użytkownika
Walerian_90
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2019, 5:45

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: Walerian_90 »

Również jestem zdania, że warto wybrać stal https://virgamet.pl/14501-14410-x2crnim ... uperduplex. Szczególnie jeśli ma być ona na części silnie obciążone np. w samochodzie
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: DreamKomtru »

Aby wybrać odpowiedniego dostawcę materiałów takich jak stal, warto poddać ich próbkę pod odpowiednie badania twardości. Ja zawsze gdy mam wątpliwości co do jakości materiałów, zlecam takie badania firmie Stude https://stude.pl/pomiary-twardosci/ . Wykonują m.in. profesjonalne pomiary grubości, twardości, chropowatości czy grubości powłoki lakierniczej. Warto upewnić się, czy materiały przez nas zakupywane są odpowiedniej jakości.
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: stark »

Sam robiłem rozeznanie w tej sprawie pół roku temu. Kilka osób poleciło mi wtedy sklep https://sklep-metale.pl/. Złożyłem wtedy pierwsze zamówienie i tak zostało do dzisiaj. Towar dobrej jakości, ceny konkurencyjne i terminowa dostawa. Na to wszystko możesz i nich liczyć. Mogę powiedzieć, że do tej pory współpraca układa się wręcz wzorowo.
Brońka

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: Brońka »

Bardzo dobrej jakości produkty i w dobrej cenie firma posiada https://www.stalimpex.eu/ Wiele osób z naszego miasta kupuje własnie w tej firmie. Od lat jest prekursorem w województwie.
Eśkit

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: Eśkit »

Świetnej jakości wyroby ze stali nierdzewnej oferuje także firma https://hax-inox.pl/. Wiele razy już korzystałem z ich usług – można tam między innymi zamówić druty, taśmy czy folie stalowe. Można liczyć na pełen profesjonalizm, ekspresową obsługę i życzliwość w kierunku klienta. To niezaprzeczalne atuty.
ącki

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: ącki »

Solidne elementy stalowe oferuje sprawdzona przez mnie firma https://ikstal.pl/. Ja zamawiałem u nich stal narzędziową do pracy na gorąco, a oprócz tego szybkotnącą. Wysoka jakość produktów to niezaprzeczalny atut, a ponadto sprawna i rzetelna obsługa. Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość wyrobów. Warto skorzystać.
maransż

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: maransż »

U nas od dawna sprawdza się śląska firma Steel Trans, bardzo dobra hurtownia stali. Także śmiało was zachęcam do podjęcia współpracy z nimi, to solidni profesjonaliści i ceny mają rozsądne a do tego szybko realizują zamówienia, bo magazyny mają dobrze zaopatrzone. Po szczegóły odsyłam was do ich strony internetowej https://steeltrans.com.pl/wyroby-stalowe/ Oferta jest u nich szeroka, m.in. pręty walcowane, kute, łuszczone, ciągnione, walcówka a także druty w kręgach . Co więcej firma świadczy też usługi - łuszczenie, obróbka cieplna , cięcie i badania laboratoryjne. Sprawdzają się u nas w 100 %, dostarczają produkty najwyższej jakości.
lalała

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: lalała »

W sumie to ważne jest również i dla mnie. Mam w planach nawiązać współpracę z firmą Unihut s.a. https://unihut.pl/ , oni cięcie plazmą oferują, tylko muszę skądś właśnie uzyskać materiał. Dla mnie ważne będzie, jeśli coś poradzicie, bo obawiam się, że sama nie dam rady tego poszukiwać. Jakoś tak nie mam pewności co do tego. To jak?
julian

Re: Jakiego dostawcę stali polecacie?

Post autor: julian »

Ja z kolei wam podpowiem, że dobrym dostawcą solidnej jakości wyrobów stalowych jest firma HurtoStal 2 ze Szczecina https://www.hst2.pl/kontakt Mają wielki plac magazynowy, bardzo szeroki wybór konstrukcji stalowych a brakujący towar są w stanie ściągnąć w stanie kilku dni, na plus też fakt, że zamówienie realizują własnym transportem. Firma jest rzetelna, solidna, zdecydowanie warto sobie ten namiar zapamiętać. Tym bardziej, że oferują też cięcie plazmą, laserem, ramowymi piłami taśmowymi, nożycami hydraulicznymi, wykonywanie otworów okrągłych, kwadratowych, gięcie blach prasą krawędziową, śrutowanie czy malowanie materiału w technologii „na mokro”.
ODPOWIEDZ