Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: aniewiem »

Jaki dobry program do zarządzania firmą?
W waszych przedsiębiorstwach czym się wspieracie z takiej informatycznej strony zarządzania systemami?
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
RitaMay
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:22

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: RitaMay »

To chyba zależy od tego jaką masz firmę i jakie są jej konkretne potrzeby i oczekiwania co do takiego oprogramowania...
Zobacz tutaj: program do zarządzania firmą, https://icon24.pl/
- tam jest kilka różnych opcji i wariantów systemów do zarządzania, ale jednej firmie może pasować taki prosty zupełnie, inna potrzebuje bardziej rozbudowanych rozwiązań i wybiera inny wariant,
po prostu podzwoń po takich miejscach, określ czego potrzebujesz i Ci dobiorą odpowiednie funkcje
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: raptak »

tak naprawdę to bardzo dużo zależy od tego w jakiej branży działamy i co dane oprogramowanie ma nam dostarczać za rozwiązanie. Ja od zawsze korzystam właśnie z rozwiązań IT od https://www.thomas-it.pl/ i muszę powiedzieć, że na ten moment nie zamierzam oczywiście tego zmieniać.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: Biznesmen78 »

Ja to polecam zaopatrzyć się w porządny antywirus, bo jest to program może nie tyle do zarządzania firmą, co wspomagający działanie, bo chroni przed np. wirusami. Dlatego polecam zajrzeć na https://bitdefender.pl/, gdzie możecie znaleźć świetny antywirus bitdefender, który uznawany jest za najlepszy dostępny aktualnie antywirus.
Awatar użytkownika
dianka
Posty: 72
Rejestracja: 26 maja 2019, 16:24

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: dianka »

Z takich zewnetrznych program to u nas fajnie sie sprawdza https://monpay.pl/ do monitoringu naleznosci od kontrahentow. Wreszcie udalo nam sie zoptymalizowac kontrole faktur i ich terminow i wprowadzic automatyzacje w wysylaniu powiadomien o opoznieniach. Niewdzieczne zajecie ktorym nikt nie chcial sie do tej pory zajmowac zmienilo sie w skuteczna forme egzekwowania naleznosci od firm wspolpracujacych :)
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: ankor »

Na Berberis widzimy w zasadzie wyłącznie zmiany na plus.
Dobry system to podstawa, nawet jeśli skala działania jest niewielka.
A im większa, tym bardziej on jest niezbędny. Widać to w zasadzie od razu.
Każdy kolejny krok przynosi korzyści. Zwracajcie uwagę na to, czy na pewno macie funkcje niezbędne dla waszej działalności. Jedni potrzebują prostego maazynu, a inni pełnej gospodarki magazynowej. To spora różnica.
sanić

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: sanić »

U nas Berberis działa również elegancko. Sporo czasu poświęciliśmy na dopasowanie odpowiednich funkcji, ale dostaliśmy dokładnie to, na czym nam zależało. Można powiedzieć, że trafiliśmy w dziesiątkę. Jeśli tylko wszystko dopasujecie, jak należy, to będzie dobrze, a w tych czasach i przy takiej skali odpowiednie oprogramowanie to podstawa.
ewiś03944

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: ewiś03944 »

Zgadzam się z tym co zostało wyżej napisane, każda branża będzie potrzebować innego rodzaju oprogramowania. Dlatego też najlepiej zgłosić się do https://www.senetic.pl/vmware/ , ci specjaliści mają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o tworzenie spersonalizowanych rozwiązań IT dla różnych firm.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: ankor »

My też pracujemy na Berberis i idzie to naprawdę dobrze. Głównie chodzi nam o łatwiejsze zarządzanie tym wszystkim, mamy znakomite efekty, a wszystko ogólnie poszło w dobrym kierunku. Oczywiście kwestia taka, na jakich rozwiązaniach komuś zależy i tak do tego podchodźcie.
dribś

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: dribś »

Z Berberis jest lepiej. Wszystkim łatwiej się operuje i zarządza. Widać zdecydowane zmiany, ale trudno przewidzieć, w jakim to pójdzie kierunku. Ogólnie dla nas wdrożenie do działalności tego systemu było zdecydowanie dobrym krokiem i radzę wam dokładnie to samo. Jak to widzicie?
kliś

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: kliś »

A napiszesz mi, na której wersji Berberis pracujesz? Zależy mi na odpowiednim dopasowaniu rozwiązań i podpowiedziach. Jak do tego podejść, jakie elementy tutaj dołożyć, aby to miało ręce i nogi? Każda sugestia jest dla mnie na wagę złota ;-)
Tak naprawdę widzimy, że wdrożenie każdej modyfikacji, nawet proste zmiany robią różnicę, ale mamy duży problem ze znalezieniem odpowiedniego systemu. Podpowiedzcie, jak go znaleźć.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: Samanta »

A skoro już jesteśmy przy oprogramowaniu dla firm, to jaki jest Waszym zdaniem najlepszy program do faktur w firmie? Czy ktoś z Was miał może okazję korzystać z programu mega-tech? Ja słyszałam, że można za jego pomocą wystawiać różne rodzaje faktur, a przetestować można go zupełnie za darmo. Jak sądzicie, warto z tego skorzystać?
silmes

Re: Jaki dobry program do zarządzania firmą?

Post autor: silmes »

Mam taką prośbę. Podpowiedzcie mi proszę jakąś aplikację albo program do zarządzania bazą klientów sklepu internetowego. Podobnie jakiś program do ogarniania wielu maili do klientów. Przydałby się też program do wystawiania rachunków/fakturowania - najlepiej prosty w obsłudze. Potrzebuję szybko i sprawnie to ogarniać, a coś mi nie idzie.

Jak sprawdzi się takie elektroniczne zarządzanie firmą od Flowdog? Czy ktoś może korzysta obecnie z programu oferowanego przez nich?
ODPOWIEDZ