Jak szukać biura do wynajęcia?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: MalaMi »

Jak najlepiej szukać biura do wynajęcia?
Tutaj https://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/ widziałam stronkę, gdzie jest dość duży wybór takich ofert.
Na co trzeba zwracać uwagę?
Możecie doradzić coś od siebie?
Chętnie poczytam o waszych doświadczeniach i poznam wasze rady.
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: LauraL »

Szukając powierzchni biurowych do wynajęcie, zdecydowanie dobrym pomysłem będzie sprawdzenie takich ofert, jak te w https://www.herbewo.krakow.pl/o-nas/ . Co istotne, poza powierzchniami, które można zagospodarować na biuro, są tutaj dostępne takżę innego typu lokale użytkowe. Poza tym koszty wynajmu nie wydają mi się nazbyt wygórowane, zważywszy na atrakcyjne warunki współpracy:).
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: Biznesmen78 »

Ja dość długo wynajmowałem biuro, zupełnie niepotrzebnie. Zastanów się zatem czy rzeczywiście potrzebujesz takiego lokalu. Może warto skorzystać z takiej opcji, jak wirtualne biuro https://foggyoffice.pl/ . Niewielka opłata stała, nie ma kosztów najmu, wyposażenia czy zakupu materiałów eksploatacyjnych. Korzystam z sali konferencyjnej lub gabinetu, na własne życzenie i płacę tylko za czas, jaki tam spędzę.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: Samanta »

Jeśli interesowałyby Cię takie biura do wynajęcia w okolicach Warszawy, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://celticparkpiaseczno.pl. W Celtic Park Piaseczno możesz wynająć sobie biuro o dowolnej powierzchni, nowoczesne i odnowione. Ogólnie powierzchnia biur i magazynów do wynajęcia wynosi tam łącznie 21 tysięcy m2. Cały obiekt znajduje się blisko trasie S2 i 79, co jest jego niewątpliwym plusem ;)
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: wesw32 »

Ja polecam skorzystać z oferty: https://www.vertigoproperty.pl/oferta/biura-wola/ . Dzięki dużemu wyborowi biur w Warszawie, na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie.
MiśkaLos

Re: Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: MiśkaLos »

W mojej opinii jeżeli nie chcecie przepłacać to może warto w takim razie zastanowić się nad wykorzystaniem przestrzeni coworkingowej, która u mnie akurat sprawdza się bardzo dobrze zarówno pod względem kosztów, świetnej lokalizacji bo akurat biuro Tu Lubie https://www.tulubie.pl/obalamy-mity-na- ... oworkingu/ jest świetnie położone w samym centrum Warszawy. Natomiast jednocześnie zapewniają dobre warunki, możliwość wynajęcia sali konferencyjnej i miejsc z gniazdkami i Internetem aby móc pracować i wyjść z domu. Dla mnie naprawdę super opcja za rozsądne pieniądze.
Szmułciak

Re: Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: Szmułciak »

W biurach właśnie są windy, które trzeba regularnie serwisować, dlatego potrzebna jest firma, która się na tym zna, która wie, jak to wszystko funkcjonuje. Polecam tu kontakt z https://el-dzwigsc.pl/. Mają odpowiednią wiedzę, narzędzia, doświadczenie, sporo realizacji więc będą wiedzieć jak się zabrać do pracy
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: urania »

Najlepiej zapoznać się z ofertą agencji nieruchomości Biuro na Miarę. Mają najlepsze lokale do wynajęcia w całym kraju, sprawdzone, w rozsądnych cenach i atrakcyjnych lokalizacjach. W razie wątpliwości zawsze można się doradzić - doświadczeni pracownicy wskażą które biuro to najlepszy wybór.
paszek

Re: Jak szukać biura do wynajęcia?

Post autor: paszek »

My dość długo wynajmowaliśmy biuro, ale po przeliczeniu wszystkich kosztów stwierdziłem, że jednak bardziej będzie się opłacać posiadać własne. Tym bardziej, że w takim wypadku można je zaprojektować według własnego pomysłu. Aczkolwiek nie mam doświadczenia, ani wiedzy w tym temacie, dlatego myślę o tym, by skorzystać z usług firmy https://mikomaxsmartoffice.com/pl/ . Posiada odpowiednie kompetencje w tym zakresie i jest bardzo polecana przez liczne grono klientów.
ODPOWIEDZ