Jak inwestować w nieruchomości?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: KarinaMa »

Myślę o tym, by zacząć przygodę z inwestycjami. Chcę zrobić to w mądry sposób, dlatego też rozważam skorzystanie z kursu https://wiwn.pl/ Czuję, że w ten sposób można o wiele efektywniej zarządzać Waszym kapitałem. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
walerian
Posty: 50
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:08

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: walerian »

Ja proponuję kontakt z dobrą firmą typu https://optimalpartners.pl/ , którzy mogliby Ci pomóc zainwestować efektywnie w ciekawe nieruchomości. Ja się interesowałem nieco i w ich porfolio widziałem np. apartamenty w kompleksie rodzinno - senioralnym w Kudowie - Zdrój albo działki budowane na mazurskiej inwestycji Marina Ryn. Opcji jest sporo, trzeba tylko to rozplanować.
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: arendoo »

Piszecie o inwestowaniu, a gdybyście mieli wybierać apartament dla siebie i partnera do życia to czym trzeba się kierować szczególnie przy wyborze? Naszym wymarzonym miastem jest Kraków i szukamy tutaj jak najlepszej oferty. Póki co sprawdziliśmy ofertę https://pmdevelopment.pl/pl/mala-gora/o-inwestycji.html na Małej Górze 10 i na pierwszy rzut oka wszystko by pasowało, bo i żłobki oraz przedszkola blisko, a mamy małe dziecko, a także sporo zieleni i lokalizacja bardzo dobra. Jednak jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony i przed podjęciem decyzji chciałbym sprawdzić jeszcze kilka ofert. Mamy u nas na forum kogoś z Krakowa, kto się na tym zna i mógłby powiedzieć kilka słów więcej?
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Jak inwestować w nieruchomości?

Post autor: kochana »

No można i na to pójść, ale są też innego rodzaju inwestycje, ale te to Ci musi przedstawić vienna finanse , bo oni się dokładniej na tym znają, a nie tak jak ja, na oko, na ucho, jak się usłyszało, tak się wie. Doskonale wiem, że nie jest łatwo być tak naprawdę specjalistą od inwestowania, ale na pewno warto próbować.
ODPOWIEDZ