Firmy transportowe

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Wirginiusz_88
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 9:52

Firmy transportowe

Post autor: Wirginiusz_88 »

Jakie znacie firmy transportowe, z którymi warto nawiązać współpracę. Interesuje mnie nie tylko transport lądowy, ale i morski. Znacie kogoś, kto oferuje takie usługi?
Awatar użytkownika
irmina_93
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:02

Re: Firmy transportowe

Post autor: irmina_93 »

Możesz w tej kwestii zaufać firmie Textra Poland. Oferują też rozwiązania z zakresu magazynowania. Towar pod ich opieką zawsze dociera na czas, w odpowiednie miejsce i bez uszkodzeń. To profesjonaliści.
Awatar użytkownika
namelo
Posty: 44
Rejestracja: 21 sie 2020, 3:51

Re: Firmy transportowe

Post autor: namelo »

W tym przypadku warto sprawdzić https://lublin.ekotaxi.pl/firmy-przewozowe-lublin/. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Wiele razy korzystałem z ich usług i za każdym razem wszystko było w porządku.
Awatar użytkownika
Racjonalny
Posty: 26
Rejestracja: 14 sie 2020, 16:50

Re: Firmy transportowe

Post autor: Racjonalny »

Ja mogę polecić w swoim imieniu firmę Stando. Dla tego przedsiębiorstwa nawet cysterna do mleka nie stanowi najmniejszego problemu. To profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie wykorzystują każdego dnia swojej pracy. Ponadto, nigdy nie zdarzyło mi się, abym otrzymał od nich jakąkolwiek dostawę z opóźnieniem. Polecam usługi tej firmy. Więcej informacji na ich temat dowiecie się z ich strony internetowej.
ODPOWIEDZ