Dostawca energii do firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
romuald1998
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2020, 4:42

Dostawca energii do firmy

Post autor: romuald1998 »

Cześć. Jakiego dostawcę energii elektrycznej polecacie, jeśli chodzi o duże przedsiębiorstwo? Wiadomo, że opłaty mogą być spore, więc zależy nam na skutecznym zoptymalizowaniu kosztów.
Awatar użytkownika
hermes90
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:04

Re: Dostawca energii do firmy

Post autor: hermes90 »

Polecam skorzystać z doradztwa elektrum.com.pl. Pokażą wam, jak prowadzić prawidłową politykę energetyczną w firmie, żeby opłaty były zdecydowanie mniejsze. Sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
uszka
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Dostawca energii do firmy

Post autor: uszka »

Warto zastanowić się nad tym, aby samodzielnie produkować energię. Początkowo inwestycja jest kosztowna, ale takie ekologiczne rozwiązania szybko się zwracają. Tutaj https://www.elektro.info.pl/artykul/ryn ... -roku-2017 sobie zerknijcie i poczytajcie o różnych dostępnych rozwiązaniach oraz ich wykorzystaniu w Polsce. Plusem jest to, że z roku na rok widać wzrost świadomości naszych rodaków.
Słoneczko

Re: Dostawca energii do firmy

Post autor: Słoneczko »

romuald1998 pisze: ↑04 cze 2020, 10:34 Cześć. Jakiego dostawcę energii elektrycznej polecacie, jeśli chodzi o duże przedsiębiorstwo? Wiadomo, że opłaty mogą być spore, więc zależy nam na skutecznym zoptymalizowaniu kosztów.
Wiesz co, a może by tak postawić na opcję eco? Jakiś wiatrak, panele słoneczne. Nie wiem z jakich jesteś rejonów, ale w każdym na pewno są dofinansowania podobne do tych https://pozyczkowy.com.pl/dotacje-dofin ... nizacyjne/. Możesz sobie poszukać czegoś podobnego w swoim rejonie.
ODPOWIEDZ