Dokumenty

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
majeczka8888
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2019, 0:11

Dokumenty

Post autor: majeczka8888 »

Dobr wieczór.
Pilnie potrzenuje osony, ktora zajmuej sie archowizacja dokumentacji medycznej...

Pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
women89
Posty: 447
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Dokumenty

Post autor: women89 »

Nie osoba prywatna a firma :) Polecam zerknąć na https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ i zobaczyć co mogą dla Ciebie zrobić. To firma z doświadczeniem w tej kwestii, dlatego podejrzewam, że nie będzie większego problemu. Prowadzą również archiwa u siebie, na miejscu, a również szkolą w tym zakresie, więc na przyszłość warto mieć taką osobę przy sobie.

jamraj
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Dokumenty

Post autor: LauraL »

Jeżeli zastanawiamy się, jak poradzić sobie z obiegiem dokumentów w firmie, bez wątpienia dobrym pomysłem będzie skorzystanie z systemy EBI24 http://www.ebi24.pl/ . Jest on przede wszystkim niezwykle łatwy w obsłudze, a przy tym umożliwia obrót dokumentami z dowolnego miejsca, pod warunkiem, że właściciel ma dostęp do internetu. Rozwiązanie to poza tym, że świetnie sprawdza się przy wdrażaniu RODO, ułatwia szybkie wystawianie: umów, faktur, e-maili i wszelkich dokumentów innego typu, kluczowych dla działania przedsiębiorstwa, a jednocześnie możemy korzystać z naszego wirtualnego biura w zasadzie przez całą dobę.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 172
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Dokumenty

Post autor: artek »

Moim zdaniem najlepiej od samego początku w firmie wprowadzić elektroniczny obieg i archiwizację dokumentów - a wtedy nie będzie takich problemów. Systemów, które to umożliwiają, dostarcza na przykład znana w Polsce firma https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/ Koniecznie sprawdźcie ich ofertę.

welur producent
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 205
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Dokumenty

Post autor: tormund94 »

A wiecie kto upoważnia osoby kontrolujące jednostkę samorządową? Ja też nie wiedziałam, dopóki nie przeczytałam tego artykułu : https://www.poradyodo.pl/administracja- ... -9217.html Dowiedziałam się stamtąd o wielu ciekawych informacjach, które sprawiły, że będę teraz wiedziała jak postępować, w razie problemów z ochroną danych osobowych.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Dokumenty

Post autor: raptak »

Kiedy prowadzimy własną firmę to chcąc czy nie, ale zawsze dokumentów biurowych zbierze się cała masa. Dlatego ja jestem zdania, że w takiej sytuacji warto jest wdrożyć system do archiwizacji dokumentów https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ i jestem zdania, że jest to bardzo przydatny system.
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Dokumenty

Post autor: bizwoman »

Birua rachunkowe często mają taką opcję. Zapoznaj się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Dokumenty

Post autor: Biznesmen78 »

Jeśli chodzi o dokumenty, to na pewno warto byś zajrzał na https://fordata.pl/, gdzie znajdziesz najlepszy polski virtual data room i to w naprawdę rozsądnej cenie. Dzięki niemu nie będziesz musiał obawiać się, że Twoje poufne dokumenty mogłyby trafić w niepowołane ręce.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Re: Dokumenty

Post autor: Hottka »

bez wgledu na to jaki biznes zaczynamy prowadzić musimy pamiętać o księgowości i wszystkim co jest z tym związane. Na pewno to wszystko ułatwiadarmowy program do jpk vat , możesz spróbować z niego skorzystać.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 101
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: Dokumenty

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, mnie w tej sprawie interesuje taki temat jak utylizacja dokumentów. Może ktoś z was mógłby mi powiedzieć jak załatwiacie to u siebie w firmie? Jeśli zajmuje się tym jakiś zewnętrzny wykonawca możecie mi podać na niego namiary?
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 40
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:07

Re: Dokumenty

Post autor: Dorian »

Witaj. Dokumenty takie może przyjąć na przykład ta firma https://www.edison.pl/ . W poprzedniej spółce w jakiej pracowałam po likwidacji właśnie tam zostały oddane archiwa zakładowe. Oczywiście w Warszawie jest wiele innych archiwów ale to jest chyba największe i z największym doświadczeniem. Masz również dostep do dokumentacji online.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Dokumenty

Post autor: raptak »

Co by nie było to praktycznie w każdym przedsiębiorstwie bardzo ważną kwestią są dokumenty, któych wytwarza się całą masę. Muszę przyznać, że ja także czytałem na stronie https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ o tym jak prawidłowo przeprowadzać archiwizację dokumentów w firmie.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Dokumenty

Post autor: Biznesmen78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w wycieczke marzen? Chętnie poznam wasze opinie https://www.chwaszczyno.pl/jakie-dokume ... teren-usa/ Co sądzicie o zalatwianiud okumentow do wyjazdu? Pozdrawiam.
Luśka23

Re: Dokumenty

Post autor: Luśka23 »

Jak wiemy dokumenty ciężko mieć w ładzie i porządku. Przyda się do tego elektroniczne akta osobowe program , gdzie pomoże ogarnąć wszystkie nasze dokumenty i będzie można wszystko znaleźć w jednym miejscu.
łiłat

Re: Dokumenty

Post autor: łiłat »

Jestem właścicielem agencji celnej. Nie mam jak ich archiwizować, dlatego do tego celu korzystam z usług firmy w tym się specjalizującej. Archiwizacje przeprowadza, według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie dokumenty są ułożony w sposób logiczny i łatwy do wyszukania. Nigdy dokumenty nie zaginęły ani się nie poniszczyły. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu tego przedsiębiorstwa. Nazywa się ono ACTA NOVA http://actanova.pl/archiwizacja-dokumentow/ i mieści pod adresem Bandurskiego 96/3
71-685 Szczecin. Polecam i pozdrawiam.
ruła

Re: Dokumenty

Post autor: ruła »

Posiadając masę dokumentów oraz danych na dyskach twardych, nośnikach pamięci czy płytach CD, warto odnotować, że gdy już nie są one potrzebne, należy je zniszczyć. W sensie fizycznym. Samo sformatowanie dysków nie wystarczy/. Dalego mając biuro rachunkowe, stare dyski HDD czy SSD oddaję w ręce profesjonalnej firmy utylizującej je. Firma jest z Warszawy i nazywa się Ago Recykling https://www.agorecykling.pl/oferta-uslu ... dokumentow Podczas prac spisywane są protokoły, bo wszystko jest zgodne z prawem, a cały proces destrukcji jest w 100 procentach skuteczny.
ODPOWIEDZ