certyfikat - ekologia

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Paulina_87
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2021, 20:12

certyfikat - ekologia

Post autor: Paulina_87 »

Czy dla Waszej firmy ekologia jest ważna? Czy firma starała się kiedyś o certyfikat iso 14001? W jaki sposób staraliście się o to? Jak przebiegała cały proces biurokratyczny?
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: Samanta »

A czy kogoś interesują może certyfikaty energetyczne? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.efektywniej.pl/. Znajduje się tam oferta firmy Efektywniej z Wrocławia, która zajmuje się wystawianiem takich certyfikatów ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
ekspres122

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: ekspres122 »

Prawdziwie ekologiczną technologią jest fotowoltaika, certyfikowane firmy znajdziemy i porównamy w https://ekofachowcy.pl/ . Tu wszystko pokazane jest bardzo przejrzyście, możemy sprawdzić zarówno najlepszą cenę jak i profesjonalizm. Firmy które są odpowiednio przeszkolone i mają doświadczenie - samą ekologiczną instalacje wykonają po prostu lepiej.
Elżi

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: Elżi »

Recyking to obecnie bardzo poważna sprawa. Odzyskiwanie surowców pozytywnie wpływa na środowisko, na nasze najbliższe otoczenie. Myślę, że jak najbardziej powinno się współpracować z takimi firmami. Polecam tu kontakt z https://medienpartner.pl/. Firma ma odpowiednie zaplecze, doświadczonych pracowników, terminowo odbiera surowiec od klientów
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: women89 »

Bez wątpienia produkcja regranulatów ldpe, obecnie są jednymi z docenianych i dobrze rokujących na przyszłość. Dzięki ich wysokiej jakości, a także idealnemu dopasowaniu można uzyskać naprawdę spektakularne efekty. Polecam zatem zajrzeć na https://contalen-recycling.com/ gdzie wszystko zostało przedstawione, a przede wszystkim ukazane.
Oliwier537

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: Oliwier537 »

Trafiłem ostatnio na internetowy portal, który zajmuje się głównie ekoterapią. Niezwykła dziedzina, która moim zdaniem jest bardzo przyszłościowa. Portal dla ekoterapeutów to https://naturallybalanced.org W ofercie portalu można załapać się na kurs z certyfikatem z dziedziny ekoterapii. Polecam!
jajestemgruod

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: jajestemgruod »

Jestem zdania, że nie warto się nad czymś zastanawiać, jeśli się tego nie zna. Zgodnie z tym, myślę o tym, kto mi może dać jakiekolwiek informacje, jeśli chodzi o centrale z odzyskiem ciepła . Nie miałam wcześniej z nimi przyjemności, dlatego się nad tym głowię.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 303
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: tormund94 »

Wiecie co, z tego co wiem, to firma https://www.ekomeritum.pl/decyzja-srodowiskowa/ jest świetnym partnerem w uzyskaniu decyzji środowiskowej. Mają w tym temacie naprawdę bardzo dużo doświadczenie i ogromną wiedzę, więc z pewnością będą w stanie odpowiednio wam doradzić. Skontaktujcie się z nimi, a nie pożałujecie
korna877

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: korna877 »

A jakie rozwiązania dotyczące ekologii Waszym zdaniem warto stosować? Ja zerkam właśnie na działania firmy https://electrum.pl/ . Na ich stronie znalazłam informacje, że dzięki Electrum powstała największa w Europie elektrownia fotowoltaiczna EDP Renewables w Wielkopolsce.
ODPOWIEDZ