certyfikat - ekologia

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Paulina_87
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2021, 20:12

certyfikat - ekologia

Post autor: Paulina_87 »

Czy dla Waszej firmy ekologia jest ważna? Czy firma starała się kiedyś o certyfikat iso 14001? W jaki sposób staraliście się o to? Jak przebiegała cały proces biurokratyczny?
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: Samanta »

A czy kogoś interesują może certyfikaty energetyczne? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.efektywniej.pl/. Znajduje się tam oferta firmy Efektywniej z Wrocławia, która zajmuje się wystawianiem takich certyfikatów ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
ekspres122

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: ekspres122 »

Prawdziwie ekologiczną technologią jest fotowoltaika, certyfikowane firmy znajdziemy i porównamy w https://ekofachowcy.pl/ . Tu wszystko pokazane jest bardzo przejrzyście, możemy sprawdzić zarówno najlepszą cenę jak i profesjonalizm. Firmy które są odpowiednio przeszkolone i mają doświadczenie - samą ekologiczną instalacje wykonają po prostu lepiej.
Elżi

Re: certyfikat - ekologia

Post autor: Elżi »

Recyking to obecnie bardzo poważna sprawa. Odzyskiwanie surowców pozytywnie wpływa na środowisko, na nasze najbliższe otoczenie. Myślę, że jak najbardziej powinno się współpracować z takimi firmami. Polecam tu kontakt z https://medienpartner.pl/. Firma ma odpowiednie zaplecze, doświadczonych pracowników, terminowo odbiera surowiec od klientów
ODPOWIEDZ