Audyty

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Audyty

Post autor: Samanta »

Witajcie,
czy przeprowadzaliście ostatnio w Waszych firmach jakieś audyty? Na na przykład firma Efektywniej zaproponowała audyt energetyczny instalacji sprężonego powietrza. Więcej na jego temat można znaleźć na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/oferta/audyt ... -powietrza. Może i Wy potrzebowalibyście takiego audytu?
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Audyty

Post autor: Adamek »

W firmach przeprowadza się różne audyty. Jednym z takich na który warto się zdecydować jest audyt SEO. Chodzi o to żeby sprawdzić czy działania jakie podejmujemy są skuteczne jeśli chodzi o widoczność firmy w sieci i jej pozycję w internecie. Dużo w tym temacie można się dowiedzieć na stronie https://www.sferacopywritera.pl/roznosc ... eo-samemu/ . Jak się okazuje można taki audyt samemu przeprowadzić, tylko trzeba wiedzieć jak. Są do tego potrzebne odpowiednie narzędzia.
Awatar użytkownika
merigold
Posty: 84
Rejestracja: 09 lut 2020, 0:21

Re: Audyty

Post autor: merigold »

Taka kampania marketingu szeptanego potrafi anprawdę zdziałac sporo. Sama korzystam z usług http://semseomarketing.pl/ wypozycjonowali mi bardzo wysoko moją firme w g+ ogólnie wzrosła mi sprzedaż, wiec jest ok .

tar krotoszyn
Sarają

Re: Audyty

Post autor: Sarają »

W sieci dziś uda się kupić także torebki http://www.musthavefashion.pl/torebka-baby-blue/ i zawsze warto sprawdzać najmodniejsze modele.
ODPOWIEDZ