Archiwizacja Dokumentów

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Marta912
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2019, 0:30

Archiwizacja Dokumentów

Post autor: Marta912 »

Jesli by ktoś potrzebował firmy ktora zajmuje sie archwizacją dokumentów akt itd to polecam zapozac sie z ofertą firmy https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl
Awatar użytkownika
gruby74
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:03

Re: Archiwizacja Dokumentów

Post autor: gruby74 »

Może jakiś spec się tu odezwie? Ja tam się niezbyt znam.
Miłość i nienawiść są pokrewnymi uczuciami, a poza tym łatwiej jest znienawidzić kogoś, na kim ci zależało, niż tego, kto był ci obojętny.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Archiwizacja Dokumentów

Post autor: Samanta »

Najlepsza jest moim zdaniem w firmie archiwizacja dokumentów w wersji elektronicznej :) Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie poczytać sobie o związanym z nią elektronicznym obiegu dokumentów. Według mnie jest to świetne rozwiazanie, które może się sprawdzić zarówno w większej, jak i w mniejszej firmie :)
Awatar użytkownika
luśka
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2019, 9:55

Re: Archiwizacja Dokumentów

Post autor: luśka »

Przy takim elektronicznym obiegu dokumentów, który oferuje również jednostka Jantar www.jantar.pl , zdecydowanie trudniej jest pozbierać rzeczowo dokumenty i je zarchiwizować, ale za to firma działa płynniej. Ja też jestem zainteresowana wdrożeniem tego z Jantarem, a dodatkowo zatrudnię na pół etatu archiwistkę, która będzie zbierać i komplementować dokumenty po działach.
Awatar użytkownika
away
Posty: 98
Rejestracja: 15 cze 2019, 23:01

Re: Archiwizacja Dokumentów

Post autor: away »

Przy takie archiwizacji oraz wymianie dokumentów online, system obiegu dokumentów może znacznie ułatwić wymianę informacji w firmie.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Archiwizacja Dokumentów

Post autor: raptak »

Oczywiści archiwizacja jest bardzo ważna i moim zdaniem należy ją przeprowadzać przede wszystkim regularnie. U nas w firmie stosujemy dodatkowo dobry system https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ które jak dla mnie sprawdza się znakomicie. W końcu cała archiwizacja jest zrobiona bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Archiwizacja Dokumentów

Post autor: Biznesmen78 »

Archiwizacja dokumentów to jedno, ale co z przechowywaniem dokumentów by były bezpieczne? W internecie sporo poczytałem o https://fordata.pl/, która oferuje Virutal Data Room, czyli miejsce, gdzie poufne dokumenty zawsze będą poufnymi. Opinie w większości są jednoznaczne, czyli chwalące firmę i ich zabezpieczenia. Sporo też spędziłem czasu na ich blogu i powiem Wam szczerze, że widać, że wiedzą o czym piszą i co oferuję. Ciekaw jestem Waszego zdania, ponieważ nie spotkałem się nigdy wcześniej z virtual data room. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Archiwizacja Dokumentów

Post autor: lila87 »

Ja widziałam też takie oferty przechowywania dokumentów na https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ . Bardzo to ciekawe i praktyczne w nowoczesnych technologiach i prawie z RODO. Czasem warto zainwestować w coś takiego i cieszyć się dobrymi rozwiązaniami.
ODPOWIEDZ