Angielski dla firm - jaka szkoła?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
sędomir_70
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:23

Angielski dla firm - jaka szkoła?

Post autor: sędomir_70 »

Witajcie, planuję dla swoich pracowników zorganizować szkolenie z języka angielskiego. Chodzi mi o typowy Business English. Polecicie mi jakąś sprawdzoną szkołę językową z Poznania?
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Angielski dla firm - jaka szkoła?

Post autor: Samanta »

Z tego, co się orientuję, to bardzo profesjonalne kursy języka angielskiego dla zaawansowanych prowadzi na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych. Serdecznie Was do tego zachęcam ;)
Evelc

Re: Angielski dla firm - jaka szkoła?

Post autor: Evelc »

Zdecydowanie mogę polecić szkołę British School ICT, na ich stronie masz wszystkie potrzebne informacje. Szkoła współpracuje w dużymi korporacjami międzynarodowymi, więc jest dość renomowana. Przede wszystkim bardzo mi odpowiada sposób nauczania, zajęcia nie są nudne, dużo ćwiczeń praktycznych. Skupiamy się przede wszystkim na komunikacji z pracownikami z innych krajów, z którymi często mamy calle. Zdecydowanie poprawiłam swój język techniczny i wymowę, a dodatkowo podszkoliłam swój angielski w zwykłej rozmowie, który i tak był już dość dobry :)
ODPOWIEDZ