Lakiery do paznokci

Rekomendowane sklepy internetowe.
pięcia

Lakiery do paznokci

Post autor: pięcia »

Gdzie kupujecie lakiery do paznokci i wszystkie pozostałe produkty do pielęgnacji dłoni i stylizacji paznokci? ja do tej pory kupowałam w galerii, na tak zwanej "wyspie" Victoria Vynn, ale wiadomo, że od jakiegoś czasu te galerie różnie funkcjonują i chcę zamawiać lakiery hybrydowe przez internet.
Grażynka

Re: Lakiery do paznokci

Post autor: Grażynka »

Odkąd zaczęła się ta cała historia z coronawirusem, wszystko kupuję w sklepach internetowych. Galerie omijam, bo tam jest zbyt dużo ludzi. Wejdź sobie na stronę Cuccio https://cuccio.pl/1231-lakier-do-paznok ... ew-special. Mają rewelacyjne lakiery. Na wieczorne wyjścia polecam ci ich złoty lakier do paznokci. Idealnie pasuje do czarnych kreacji.

świety mikołaj rysunki
miła

Re: Lakiery do paznokci

Post autor: miła »

Jeśli chciałybyście skorzystać z oferty profesjonalnego sklepu, który w swojej ofercie ma produkty do stylizacji paznokci, to zajrzyjcie na stronę bykatezett.pl. Znajdziecie tam między innymi baby blue gel polish w bardzo dobrej cenie. Moim zdaniem warto zrobić tam zakupy.
Holly

Re: Lakiery do paznokci

Post autor: Holly »

Ja bardzo długo używałam tylko klasycznych lakierów do wykonania manicure. Jakoś nie mogłam się przekonać do hybrydowych lakierów, choc w moim otoczeniu praktycznie wszystkie koleżanki właśnie takie stosują. Ale ostatnio koleżanka namówiła mnie na zakupy w sklepie online https://xfem.pl/ . Kupiłam tam na próbę dwa lakiery hybrydowe Xfem i jestem nimi zachwycone. Piękne, żywe kolory, super krycie, trwałe i eleganckie. Na pewno już nie wrócę do zwykłego lakieru i będą stałą klientka tego sklepu.
ODPOWIEDZ