Jakie formy płatności

Rekomendowane sklepy internetowe.
Awatar użytkownika
Ewald66
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 16:55

Jakie formy płatności

Post autor: Ewald66 »

Jakie formy płatności respektujecie w swoich sklepach internetowych? Powoli dojrzewam do tego, żeby otworzyć własną działalność i prawdopodobnie będzie to właśnie internetowy sklep (przynajmniej na początek tylko taki) z odzieżą damską. Dostałam już namiary na dobrą hurtownię https://www.e-hurtowo.eu przejrzałam ich ofertę i faktycznie, wygląda to zachęcająco.
wwi

Re: Jakie formy płatności

Post autor: wwi »

Na pewno trzeba postawić na takie formy płatności, które są bezpieczne https://swiecie24.pl/pl/723_artykuly-sp ... click.html . Dziś bezpieczeństwo w sieci to jedna z ważniejszych rzeczy, dodatkowo powinny być szybkie, coraz częściej klienci korzystają z urządzeń mobilnych, które również wspierają szybkie i bezpieczne płatności.
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 135
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: Jakie formy płatności

Post autor: dimbo45 »

Warto pomyśleć o systemie ratalnym IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ Moja znajoma ma sklep na WooComerce i doskonale sie sprawdza. A co istotne przybyło jej dzięki takiej formie płatności więcej klientów.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 316
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Jakie formy płatności

Post autor: tormund94 »

Jeśli jesteś zainteresowany nową usługę weryfikacji dowodu osobistego z wykorzystaniem technologii Weryfikacja OCR , to zerknij na stronę autopay.pl . Dzięki temu możesz zweryfikować swoją tożsamość online, bez potrzeby wysyłania skanów dokumentów czy wizyty w oddziale. Co na ten temat sądzisz?
ODPOWIEDZ