Dotacje unijne w Lublinie

Sposoby na dofinansowanie, dotacje z UE na otwarcie działalności. Gdzie i ile można dostać?
Awatar użytkownika
Cezar1972
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2020, 1:19

Dotacje unijne w Lublinie

Post autor: Cezar1972 »

Witajcie. Czy obecnie są jakieś możliwości skorzystania z dotacji unijnych na założenie działalności w Lublinie?
Awatar użytkownika
daria_91
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2020, 13:42

Re: Dotacje unijne w Lublinie

Post autor: daria_91 »

Programów, z których można pozyskać dotacje unijne jest bardzo dużo, ale najlepiej będzie skorzystać z pomocy doradców. Od lat współpracuje z Business Banking Partnership i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Dotacje unijne w Lublinie

Post autor: jula9201 »

Jeśli się uda już to wszystko załatwić, to myślę, że również bardzo ważna jest strona http://fantasiadesign.pl/tablice-unijne-warszawa/ na której można zamówić sobie tablice unijne, które świadczą o tym, z jakiego programu zostały pobrane środki. W wielu miastach można spotkać takie tablice i są one dookoła nas i uważam, że warto o tym wszystkim informować.
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Dotacje unijne w Lublinie

Post autor: izka »

Pamiętajcie, że wszelkie dotacje należy rozliczyć w sposób prawidłowy. Jest to ważne, bo tylko w ten sposób można uniknąć przykrych niespodzianek i przede wszystkim kar finansowych w razie kontroli. Nadzorowaniem projektu i właśnie takimi rozliczeniami zajmują się eksperci dostępni tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... e-dotacji/ . Poczytajcie sobie o nich.
Stasią

Re: Dotacje unijne w Lublinie

Post autor: Stasią »

hej a czy ktoś z was orientuję jak rozliczyć taką dotację ? w tym roku udało mi się dostać coś podobnego i zastanawiam się jak będę musiał to umieścić w rozliczeniu za rok, czy informacje w tym artykule https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... e-dotacji/ będą pomocne ?
Kasztex123ś

Re: Dotacje unijne w Lublinie

Post autor: Kasztex123ś »

A tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... e-dotacji/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie się zapoznać z informacjami na stronie. Można bowiem pozyskać dotacje unijne na rozwój firmy i wyposażanie firmy. Pomyślcie o tym. Takie pieniądze na pewno okażą się niezwykle przydatne.
ODPOWIEDZ