Wygodne fotele do pracy - jakie?

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Wygodne fotele do pracy - jakie?

Post autor: MalaMi »

Gdzie takich szukać?
Możecie polecić jakieś sklepy?
Sama trochę poszperałam i tutaj https://magod.pl/pol_m_Dom_Fotele-biurowe-316.html znalazłam coś takiego.
Jest tam spory wybór.
Może znacie jeszcze inne sklepy, do których warto zajrzeć?
Awatar użytkownika
urania
Posty: 181
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Wygodne fotele do pracy - jakie?

Post autor: urania »

Fotele to jeden z takich mebli do biura na których oszczędzać nie można. Na nich pracownicy spędzają znaczną część 8-godzinnego dnia pracy. Muszą być wygodne. Tak samo oszczędzać nie można na akcesoriach do pisania, u nas każdy pracownik ma do użytku wieczne pióro, sama bardzo doceniam komfort pisania takim i jakość tego pisma. A jak wybrać dobrze pióro to na http://najlepszepioro.pl/a/myrh,jakie-w ... ro-wieczne zobaczcie sobie.
Awatar użytkownika
Aneta77
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:37

Re: Wygodne fotele do pracy - jakie?

Post autor: Aneta77 »

urania pisze: ↑29 paź 2019, 21:00 Fotele to jeden z takich mebli do biura na których oszczędzać nie można. Na nich pracownicy spędzają znaczną część 8-godzinnego dnia pracy. Muszą być wygodne. Tak samo oszczędzać nie można na akcesoriach do pisania, u nas każdy pracownik ma do użytku wieczne pióro, sama bardzo doceniam komfort pisania takim i jakość tego pisma. A jak wybrać dobrze pióro to na http://najlepszepioro.pl/a/myrh,jakie-w ... ro-wieczne zobaczcie sobie.
Urania, najlepsze pióra to od Watermana: https://www.watermansklep.com/23-piora-wieczne-waterman. U nas w pracy piórem się nie pisze bo to się rozmazuje w ksero czy na skanach. No chyba że prezes czasem wyciągnie :D
ODPOWIEDZ