Wirtualny serwer co radzicie ?

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Wirtualny serwer co radzicie ?

Post autor: women89 »

Proszę o napisanie jakie są najlepsze serwery wirtualne . Nie bardzo wiem na co się zdecydować. Czytałem że warto wybrać www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-pr ... erver.aspx Oferują oni najtańsze VPSy w Polsce, teraz mają 30% taniej na wszystkie plany Cloud VPS Ktoś korzystał ? Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Wirtualny serwer co radzicie ?

Post autor: artek »

Wybór serwerów jest szczególnie ważny, a najbardziej w przypadku sklepu internetowego. Nigdy nie warto kierować się ceną, tylko opiniami o produktach danej marki oraz przepustowości. Ja od siebie mogę polecić https://domeny.pl/serwer-dedykowany.html ponieważ to najwyższa jakość w najniższej cenie.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 316
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Wirtualny serwer co radzicie ?

Post autor: tormund94 »

Warto zacząć od przyspieszenia swojej strony internetowej jak i zwiększenia bezpieczeństwa swojej infrastruktury IT. Warto więc zainwestować w serwery vps. Mają one sporo możliwości, które warto wykorzystać w nowoczesnym biznesie. Bardzo ciekawą ofertę ma : https://domeny.pl/serwer-dedykowany.html . Dla osób, które nie mają potrzeby przetwarzania ogromnych ilości danych i nie będzie dużego ruchu na serwerze - takie rozwiązanie będzie wręcz doskonałe.
ODPOWIEDZ