Wakacyjny handel

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Wakacyjny handel

Post autor: heniutek »

Jeszcze trochę i zacznie się sezon na wakacyjny handel. JUż teraz trzeba zacząć się do niego przygotowywać. W pierwszej kolejności załatwiamy namioty wynajem. Bez namiotów ciężko byłoby prowadzić jakikolwiek biznes w miejscowościach nadmorskich. Mamy już potwierdzoną rezerwację, w miejscowościach nadmorskich konkretne tereny też już są objęte naszą rezerwacją. Zaczynam się zastanawiać nad tym, jak można jeszcze usprawnić cały proces. Przede wszystkim będzie handel odzieżą. Co szczególnie chcielibyście kupić nad morzem?
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Wakacyjny handel

Post autor: raptak »

Akurat taki wakacyjny handel jest dobry jeśli oczywiście sezon na to pozwala. Ja jestem zadowolony, gdyż pawilony handlowe Warszawa to świetne pomieszczenia do prowadzenia punktów sprzedaży lub nawet biur. Mi się takie rozwiązanie bardzo podoba.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 206
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Wakacyjny handel

Post autor: judyta »

Potwierdzam, tego typu namioty to świetne rozwiązanie. Ze swojej strony mogę polecić wam ofertę Vitabri - posiadają namioty eventowe, jak również takie: https://www.vitabri.pl/tematyka/namioty-ogrodowe ogrodowe na własny użytek. My taki posiadamy na podwórku i sprawdza nam się idealnie.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Wakacyjny handel

Post autor: serenede »

Skoro rozmawiamy o handlu i interesuje was sprzedaż zagraniczna to pewnie również transportem jesteście zainteresowani. Na https://pfc24.pl/fracht-morski/ znajdziecie niski fracht morski , firma jest rekomendowana i oferuje usługi na najwyższym, światowym poziomie
ODPOWIEDZ