Projekt hali magazynowej - Archilupus

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Projekt hali magazynowej - Archilupus

Post autor: AdamCz »

Jeśli jesteście na etapie poszukiwań dobrej firmy zajmującej się projektowaniem hali magazynowych oraz innych budynków przestrzeni firmowej to polecam zwrócić uwagę na http://archifox.pl/ która nam bardzo pomogła i mam nadzieję, że również u Was się sprawdzi tak samo dobrze.
Awatar użytkownika
Senna
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2019, 22:37

Re: Projekt hali magazynowej - Archilupus

Post autor: Senna »

Nam projekt hali robiła niewielka, ale bardzo solidna i godna polecenia firma Inżynieris z Kalisza - http://inzynieris.kalisz.pl/607-projekt ... cyjne.html . Zajmują się oni całościową obsługą wszelkiego rodzaju i wielkości budów, w całym kraju. Wykonują projekt (w technologii 3D), sprawują funkcję kierownika budowy lub prowadzą nadzór inwestorki (zależnie co nam jest potrzebne), pomagają przy formalnościach, a przede wszystkim czuwają by cała budowa poszła sprawnie i był wykonana zgodnie z projektem i ze sztuką.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Projekt hali magazynowej - Archilupus

Post autor: raptak »

Z pewnością przy takiej inwestycji nadzór budowlany http://awariebudowlane.pl/nadzor-budowlany jest wskazany gdyż jest to poważna inwestycja i lepiej niech będzie kontrolowana. W końcu można w każdym momencie wyłapać różnego rodzaju pomyłki i w porę zareagować.
Awatar użytkownika
Skadi
Posty: 80
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:49

Re: Projekt hali magazynowej - Archilupus

Post autor: Skadi »

Budowa magazynu to wbrew pozorom nie łatwa inwestycja, choćby dlatego że wymogi określonych branż mogą być różne. Dlatego i ja skorzystałam z fachowej pomocy- ze stony firmy KMC Services. Mile mnie zaskoczyła ich oferta, bo zajmują się nie tylko projektowaniem hal magazynowych ale też ich budową, planowaniem infrastruktury i doradztwem logistycznym, zobaczcie sami: https://kmc-services.com.pl/magazynowan ... magazynow/ .
Zdecydowanie warto było podjąć z KMC współpracę, zaoszczędziłam czas i pieniądze, a przedsiębiorstwo przynosi zyski.
kamil ś.

Re: Projekt hali magazynowej - Archilupus

Post autor: kamil ś. »

Sami pracujemy w przemyśle i do projektu naszej hali przemysłowej zatrudniliśmy firmę CuprumPro z Wrocławia http://www.cuprumpro.pl/co-robimy/zakre ... -przemyslu. To rzetelna firma, specjalizują się właśnie w projektowaniu obiektów i instalacji przemysłowych i są niezastąpieni. Mają kompleksową ofertę, korzystne ceny, są w pełni profesjonalni, bez problemu dotrzymują ustalonych terminów. Uważam, że lepiej trafić nie mogliśmy, u nas zajęli się dosłownie wszystkim. Opracowali projekt samej hali, zagospodarowania przestrzeni wokół niej, systemów automatyki i sterowania procesami przemysłowymi, itp., mogę ich śmiało polecić.
ODPOWIEDZ