Organizacja i porządek w magazynie

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
Teodor-82
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2021, 9:55

Organizacja i porządek w magazynie

Post autor: Teodor-82 »

Witajcie forumowicze. Czy udaje wam się odpowiednio zorganizować przestrzeń w magazynie firmowym? Wiem, że niektórzy nawiązują współpracę ze specjalistami i moim zdaniem to bardzo dobry krok. Myślę, że logistyka magazynowa nie jest czymś, nad czym zapanowałby każdy, a tym bardziej laik. Jakie wy macie zdanie na ten temat?
olguśka

Re: Organizacja i porządek w magazynie

Post autor: olguśka »

Optymalizacja magazynu to bardzo ważna rzecz, na taki porządek i dobre działanie składa się naprawdę wiele rzeczy, których często się nie myśli. Na szczęście są firmy, które moga nam pomóc w takiej organizacji, np taka jak ta - https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... -magazyny/. Takie działania dają naprawdę super efekty, warto więc z nich skorzystać :)
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Organizacja i porządek w magazynie

Post autor: Samanta »

A co Wam najbardziej ułatwia pracę na Waszym magazynie? Czy posiadacie chociaż jeden wózek elektryczny widłowy? Ja słyszałam, że takie wózki mają bardzo dużą mobilność, niewielkie wymiary i całkiem dużą prędkość. Mogą być wykorzystywane do transportu ciężkich materiałów. W porównaniu do wózków widłowych spalinowych ich praca charakteryzuje się mniejszą głośnością, co również jest niewątpliwym atutem. Jeśli chcecie zaoszczędzić, możecie zamiast nowych, kupić nowe wózki widłowe elektryczne ;)
ODPOWIEDZ