Hgl-lasota.pl opinie

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
alberta
Posty: 11
Rejestracja: 01 gru 2019, 23:20

Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: alberta »

Poszukuję firmy, która założy mi klimatyzację w biurze. Czy korzystaliście może z usług firmy HGL Lasota? Możecie podzielić się doświadczeniami?
Awatar użytkownika
amadeusz83
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2019, 13:27

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: amadeusz83 »

Polecam hgl-lasota.pl każdemu. Bardzo sprawna usługa, bezproblemowo udało się umówić na termin, cena nie była wygórowana, a montaż błyskawiczny.
Awatar użytkownika
Anzelm75
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:35

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Anzelm75 »

Możesz śmiało się do nich zgłaszać. U nas hgl-lasota.pl zakładali klimatyzację dwa lata temu i wszystko przebiegło naprawdę łatwo i szybko. Oferują też serwis wszystkich elementów instalacji, jeżeli cokolwiek ulegnie awarii. Bardzo wygodna opcja.
Awatar użytkownika
protazy
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2019, 19:26

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: protazy »

Firma HGL zakładała w mojej firmie klimatyzację, zawsze też korzystamy z ich serwisu. Świetni fachowcy, terminowi i bardzo dokładni.
Awatar użytkownika
Janina
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2020, 5:54

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Janina »

Musieliśmy ostatnio wyczyścić klimatyzację w biurze. Specjaliści z HGL szybko i bardzo sprawnie przeprowadzili przegląd i dokładnie czyszczenie wszystkich instalacji.
Awatar użytkownika
Dalbor_62
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:42

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Dalbor_62 »

W firmie HGL zamówiłem usługę ozonowania mojego biura. Cały proces został przeprowadzony sprawnie, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, dlatego mogę ich polecić. Wykonali kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
Efraim_91
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 7:40

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Efraim_91 »

Mam firmę sprzątającą i kilka razy do roku potrzebuję wykonać serwis wszystkich urządzeń myjących. Poprzednia firma nawaliła, więc szukałam w internecie nowej. Znalazłem HGL, która wykonuje wszystko terminowo i zgodnie z umową.
Awatar użytkownika
Katarzyna_93
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 4:43

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Katarzyna_93 »

Polecam hgl-lasota.pl każdemu - bardzo dobra współpraca, szybka i bezproblemowa realizacja.
Awatar użytkownika
Deresa1971
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 6:10

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Deresa1971 »

Współpracowałam z tą firmą w zakresie montażu klimatyzacji w naszej firmie. Od tamtej pory zawsze korzystamy z ich serwisu, świetni fachowcy!
Awatar użytkownika
Abel-69
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2020, 21:31

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Abel-69 »

Firma HGL Lasota to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie montażu wentylacji, chłodnictwa i wentylacji. Są niezawodni. Polecam
Awatar użytkownika
amalia
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2020, 8:06

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: amalia »

Szczególnie w okresie pandemii polecam usługę ozonowania mieszkań i firm. HGL Lasota korzysta z nowoczesnych i profesjonalnych środków, które umożliwią korzystanie z konkretnej przestrzeni w bezpieczny sposób.
Awatar użytkownika
Andrea1998
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 0:12

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Andrea1998 »

hgl-lasota.pl to profesjonalna firma, która zawsze na czas zrealizuje wszelkie zlecone im projekty. Mają bardzo doświadczonych pracowników i świetny sprzęt.
Awatar użytkownika
Tymon1968
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2020, 12:46

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Tymon1968 »

W ofercie mają też profesjonalne urządzenia myjące dla gastronomii. Doradztwo na najwyższym poziomie i bardzo konkurencyjne ceny.
Łucja

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: Łucja »

Prowadzę prężnie działającą firmę cateringową, dlatego podstawą jest dla mnie profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Taki kupiliśmy właśnie w Firmie HGL. Firma godna polecenia, dbają o klienta przez cały okres, od sprzedaży, po montaż i ewentualny serwis.
mrużka

Re: Hgl-lasota.pl opinie

Post autor: mrużka »

Potrzebna mi była lodówka samochodowa. Taka kupowana w pierwszym lepszym markecie mnie nie urządzała, szukałam czegoś lepszego, sprawdzonego. Znalazłam taką w Firmie HGL i jestem zachwycona. Bardzo polecam firmę.
ODPOWIEDZ