Firma do budowy domu

Porady, dyskusje. O biznesie offline.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 223
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Firma do budowy domu

Post autor: milka »

Mam kilka koleżanek, które do dziś żałują decyzji o budowie realizowanej przez wujka czy szwagra. Z całym szacunkiem, sprawa idzie o zbyt duże pieniądze, żeby stawiać na szali więzy rodzinne. Z zewnętrznym wykonawcą problem tego typu odpada. To jeden z powodów, dlaczego wybrałam http://cleverlink.pl/. Ale nie jedyny. Solidni, rzetelni i z doświadczeniem. Cały czas w kontakcie. Realizacja na 5+. A wam kto budował dom? Firma czy po znajomości?
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Firma do budowy domu

Post autor: raptak »

Niestety nie znam tej firmy, więc nie bardzo mogę się na jej temat wypowiedzieć. Jak dla mnie dom na ten moment mojego życia jest po prostu niepotrzebny. W sumie całkiem niedawno poprzez https://skup-mieszkan.nieruchomosci.pl/ udało mi się sprzedać moją nieruchomość, gdyż zależało mi na dość szybkiej transakcji. No i udało się tak wszystko zrobić.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Firma do budowy domu

Post autor: Samanta »

Zanim zabierzecie się za budowę Waszego nowego domu, potrzebny Wam jeszcze będzie jego profesjonalny projekt. Ja widziałam ostatnio sporo nowości projektowych na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/. Co więcej, Pracownia Architektoniczna MG Projekt często ma jakieś promocje na swoje projekty, więc naprawdę warto się z jej ofertą zapoznać ;)
ODPOWIEDZ