Sklep internetowy z biżuterią patriotyczną!

O prowadzeniu biznesu w sieci. Promocja, social media, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
Betti98
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2019, 11:43
Lokalizacja: Wolbrom
Kontakt:

Sklep internetowy z biżuterią patriotyczną!

Post autor: Betti98 »

Witajcie drodzy forumowicze. Chcę Was zaprosić do odwiedzenia sklepu ENIGMA oferującego biżuterię męską i patriotyczną drukowaną w technologii 3d.
Każdy wzór jest projektowany na zamówienie przez naszych projektantów.
Szczególną wagę przywiązujemy do detali i materiałów z jakich wykonujemy naszą biżuterią.
Aktualnie mamy kilka promocji dostępnych tu: SKLEP ENIGMA - PROMOCJE
Będziemy zaszczyceni jeśli nas odwiedzicie i podzielicie się wrażeniami. Serdecznie zapraszamy!
FAGUMIT
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Sklep internetowy z biżuterią patriotyczną!

Post autor: jula9201 »

Skoro prowadzicie swój sklep online, to może mieliście okazję korzystać już z księgowości online? Zależy mi na tym, aby poznać jakieś opinie, ponieważ wiem, że taka księgowość to spora oszczędność. Znajomy polecił mi https://wfirma.pl/kadry-i-place z tego względu, że można prowadzić w tym miejscu kadry i płace oraz rozliczać pracowników. Dla mnie to świetna opcja, a jak Wy uważacie?
Awatar użytkownika
biznesport
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 10:44
Kontakt:

Re: Sklep internetowy z biżuterią patriotyczną!

Post autor: biznesport »

Zanim wystartujemy ze sklepem internetowym dobrze jest wybrać firmę, która stworzy nam stronę www. Strona powinna być też responsywna. Teraz większość rzeczy załatwia się na smartfonie.
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:09

Re: Sklep internetowy z biżuterią patriotyczną!

Post autor: Zoxin »

o matko, kto to kupuje...
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Sklep internetowy z biżuterią patriotyczną!

Post autor: kochana »

Komuś to się może podobać, nie powiem, to na pewno unikatowa biżuteria. No, ale nie dla każdego, to trzeba powiedzieć. Ja mam jeszcze na oku coś takiego https://lasoiejewellery.pl/, może znacie ten sklep? Myślę o prezencie dla siebie, albo dla siostry na urodziny. Ona też nie ma zbyt wielu świecidełek, to jej się to przyda na pewno.
Awatar użytkownika
małolata
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:18

Re: Sklep internetowy z biżuterią patriotyczną!

Post autor: małolata »

Mój dziadek na przykład ma taką biżuterię i chce być z nią pochowany. Skoro się czuje, że tak jest mu najlepiej, to ja nie widzę przeszkód. Dodatkowo też dziadziuś ma taką http://imperium.sklep.pl/ odzież i jak nam się w nią wystroi, to dopiero jest heca. Ja szanuję jego poglądy, sama cieszę się, że jestem Polką i nie wstydzę się pochodzenia. Mam to oczywiście po nim ;) .
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:49

Re: Sklep internetowy z biżuterią patriotyczną!

Post autor: deborah »

biznesport pisze: ↑04 mar 2020, 11:28 Zanim wystartujemy ze sklepem internetowym dobrze jest wybrać firmę, która stworzy nam stronę www. Strona powinna być też responsywna. Teraz większość rzeczy załatwia się na smartfonie.
Zdecydowanie warto jest inwestować w dobą agencją która oferuje tworzenie sklepów internetowych. Profesjonalny wygląd strony zachęci nowych klientów ;)
ODPOWIEDZ