Biznes

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Biznes

Post autor: women89 »

Podstawą każdego biznesu, niezależnie od profesji, są finanse. Dlatego też nie można przechodzić wokół nich obojętnie. Postaw na odnawialną linię finansowania, która teraz jest jeszcze prostsza w obsłudze. Dzięki systemowi automatycznych aplikacji, możesz nawet w 15 minut otrzymać pieniądze na koncie. To niezwykle przyspiesza cały proces i zdecydowanie bardziej go usprawnia. Potrzebujesz więcej szczegółów? Wejdź na www.finiata.pl i dowiedz się więcej.
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Re: Biznes

Post autor: Justynianka »

Obecnie sporo osób decyduje się na prowadzenie gospodarstwa rolnego. W przypadku zajmowania się hodowlą zwierząt warto pamiętać o zapewnieniu w pomieszczeniach dla zwierząt odpowiedniej higieny ściółki. Bardzo pomocne do tego sa preparaty-dzięki wykorzystaniu preparatów dezynfekcyjnych zostaje ograniczony rozwój bakterii mogących powodować choroby zwierząt jak np mykotoksyny . Preparaty te można stosować dla wszystkich zwierząt gospodarskich.
Awatar użytkownika
pzugdynia
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:29

Re: Biznes

Post autor: pzugdynia »

Zakładając własny biznes warto mieć na uwadze udogodnienia dla pracowników. Takim udogodnieniem może być na przykład ubezpieczenie. Mój pracodawca ubezpiecza nas w Pzu w oddziale w Gdyni.
pzu oddział gdynia
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Biznes

Post autor: artek »

Wymiar strategii można zdefiniować jako unikalną kompozycję misji, długofalowych celów i sposobów ich realizacji. Zawiera ona odpowiedzi na podstawowe pytania: co, po co, dla kogo i jak chcemy robić. Jeśli nie macie wiedzy, jak stworzyć taką strategię - polecam wam zgłosić się do https://greenhat.pl/ Jest to firma z długoletnim stażem, która na swoim koncie ma wielu zadowolonych klientów. Skorzystanie z ich pomocy, może okazać się kluczem do sukcesu.
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Biznes

Post autor: izka »

Prowadząc biznes jesteśmy narażeni na różne ataki hakerskie, które mogą spowodować nie tylko wyciek wrażliwych danych, ale również utratę pieniędzy, a co za tym idzie straty wizerunkowe. Warto zapobiegać takim sytuacjom i zaopatrzyć się w dobre oprogramowanie antywirusowe. Tutaj https://bitdefender.pl/rozwiazania-bitd ... a-biznesu/ sobie zerknijcie. Są tam bowiem ciekawe rozwiązania dla biznesu.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 49
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Biznes

Post autor: Kalanss »

Wielu moich znajomych otworzyło własne firmy z dofinansowaniem i małym zusem. Niestety bardzo niewiele z nich utrzymało się ponad rok na rynku. Ludzie nie mają odpowiedniego przygotowania, odpowiedniej wiedzy potrzebnej do prowadzenia biznesu. Nie rozumiem tego, bo przecież teraz ta wiedza jest ogól niedostępna np. na blogach takich jak ten http://wiedzadlafirm.pl/
Awatar użytkownika
kaszka
Posty: 57
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: Biznes

Post autor: kaszka »

Różne kwestie są istotne w różnych branżach. Warto chociażby rozważyć taką opcję jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . Koniecznie o tym poczytajcie i rozważcie w swojej firmie.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Biznes

Post autor: raptak »

Na rynku dziś jest wiele dobrych rozwiązań IT dla naszych firm i jestem zdania, że jak najbardziej należy z tego korzystać. Ja u siebie w sklepie internetowym mam dobre płatności online i wybieeram kliknij tutaj aby wiedzieć ile zamówień i na jaką kwotę zostało zrealizowanych.

fajka szklana
Awatar użytkownika
Karolina00
Posty: 45
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:38

Re: Biznes

Post autor: Karolina00 »

Prowadząc firmę trzeba liczyć się z niektórymi konsekwencjami, dlatego jeżeli prowadzimy własny biznes należy się odpowiedni zabezpieczyć, aczkolwiek wiadomo nie zawsze jest to skuteczne. odzyskanie danych osobiście odzyskało mi 100% moich danych, jak dla mnie profesjonalna obsługa, aczkolwiek dla mnie najważniejsze jest to, że dane zostały odzyskane.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Biznes

Post autor: Biznesmen78 »

Różne kwestie w różnych branżach. Jednak zawsze każdy biznes łączy jedno. Chęć rozwoju, pozyskania nowych klientów i wypracowanie dzięki temu zysku i pozycji na rynku. W poszerzeniu listy potencjalnych nabywców pomoże nam https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe .
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Biznes

Post autor: arendoo »

Moja zona chce otworzyć salon fryzjerski i poprosila mnie zebym pomogl jej w internecie znalezc jakies dobre narzedzia do pracy i znalazlem hurtownie https://ktpi.pl/category/nozyczki-fryzjerskie w tym przypadku chodzi o nozyczki ale maja jeszcze maszynki i wiele innych jak na hurtownie to wydaje mi sie, ze tanio i dobrze jakosciowo i to idzie w parze ze soba ale chce podpytac fryzjerow ktorzy juz kilka lat prowadza wlasny salon, oplaca sie?
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Biznes

Post autor: women89 »

Jeżeli chodzi o firmowe to polecam to co sama mam czyli Idea Bank. Z kont dla spółek w porządku jest Idealna Firma, ale zerknij sobie, bo może wpadnie Ci w oko jakieś inne konto. Sprawdzałem w jakim banku założyć konto Poczytaj i sam zadecyduj które Tobie odpowiada najbardziej .
Awatar użytkownika
rumour
Posty: 72
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:57

Re: Biznes

Post autor: rumour »

Do prowadzenia biznesu zdecydowanie może przydać się program do fakturowania. Ze swojej strony mogę polecić to oprogramowanie https://www.vebo.pl/mfaktura-standard . Jest to profesjonalny program, który zajmuje się tworzeniem oraz edycją dokumentów finansowych. Dodatkowo licencja jest wieczysta. Sam z niego korzystam i nigdy się nie zawiodłem.
kiedy dorastasz, nadchodzi taki moment, kiedy nagle cały świat wydaje się w zasadzie bez sensu, kiedy przygniata Cię ciężar okrutnej rzeczywistości, jak coś, co spada z nieba.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Biznes

Post autor: serenede »

Aby biznes dobrze prosperował i się dynamicznie rozwijał to powinien umieć pokonywać przeszkody, które z reguły można rozwiązać dzięki technologiom IT. I o tym więcej na https://craftware.pl/case-studies/ , gdzie można zapoznać się z przykładowymi realizacjami projektów dla różnych firm
Awatar użytkownika
wizconsultin
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 9:47

Re: Biznes

Post autor: wizconsultin »

Aby nasza firma prężnie się rozwijała warto skorzystać z Konsultacje biznesowe - W&Z Consulting Pomoże to nam w uzyskaniu wskazówek jak zarządzać firmą, oraz jak zwiększyć efektywność działań firmy.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 6
Rejestracja: 08 mar 2020, 20:11

Re: Biznes

Post autor: Majkaaa »

Na pewno mając swój własny biznes nie zaszkodzi też mieć dobrego prawnika, który będzie czuwał nad interesami. My współpracujemy akurat z Panem Tomaszczyk z JST i jestem z niego bardzo zadowolona. Konkretny, rzeczowy i doświadczony. W obecnej sytuacji wykazuje się dla nas dużym wsparciem i mam nadzieję, że z jego pomocą uda nam się szybko wrócić do normalnego funkcjonowania.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:27

Re: Biznes

Post autor: duff231 »

Biznes wiąże się często z inwestycjami w sprzęt zależnie od charakterystyki działań firmy. Jeżeli szukacie np. maszyn wiertniczych do firmy to taki sprzęt super jakości ma firma Staltechnika http://staltechnika.pl/oferta/swidry-do-pali-cfa/ .
Awatar użytkownika
Stelka
Posty: 147
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:22

Re: Biznes

Post autor: Stelka »

Może właśnie warto wziąć sprawy w swoje ręce i zabrać się za otworzenie własnego biznesu. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://kazaro.pl/kolekcje/5/AQUA W tym miejscu znalazłam wszystko co niezbędne do wyposażenia salonu fryzjerskiego.
Awatar użytkownika
Mariuto
Posty: 93
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: Biznes

Post autor: Mariuto »

W kwestii otworzenia salonu fryzjerskiego na pewno trzeba zadbać o eleganckie meble, także i profesjonalne urządzenia fryzjerskie. Mniejsze akcesoria są ważne, ale to zawsze można domówić;) Sprawdźcie sobie tu propozycje od https://www.enzopolska.pl/wyposazenie-f ... -degazowki Do każdego biznesu trzeba się oczywiście przygotować i postawić na wysokiej jakości produkty, usługi oferowane klientom.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Biznes

Post autor: wesw32 »

Przy prowadzeniu biznesu czasami specjalistyczny sprzęt jest niezbędny. Jest wiele miejsc, w których można je zdobyć, ale warto jest szukać ofert najlepszych i ze sprzętem dobrej jakości. Na stronie: https://gizo.pl/maszyny/genie-gs4047/sprzedaz/ oferuje się firma, która sprzedaje i wynajmuje wózki widłowe i podnośniki. Oferta jest bardzo dobra, bo maszyny są dobrej jakości, a ceny są atrakcyjne. Dlatego warto skorzystać z oferty tej firmy. Polecam
Awatar użytkownika
Bartoszek
Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2020, 12:12

Re: Biznes

Post autor: Bartoszek »

Ja jako największe wyzwanie w prowadzeniu działalności oceniam reklamę i szukanie klientów oraz działanie zgodnie z obowiązującym prawem. Oczywiście, że nigdy nie chciałem robić niczego wbrew przepisom, ale o ile z reklamą sobie poradziłem sam, tak codzienne czytanie przepisów było to już dla mnie zbyt obciążające. Jeśli ktoś ma podobny problem polecam współpracę z jakąś kancelarią prawną! nam pomaga mecenas Tomaszczyk i gdybym drugi raz zakładał działalność zdecydowałbym się na taką współpracę wcześniej.
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

Re: Biznes

Post autor: Monita89 »

O biznes trzeba swój dbać i go rozwijać. Dlatego dobrą opcją jest korzystanie z takich wariantów jak monitoring komputerów pracowników od activrec.de. Dzięki niemu nie będziecie się martwić o to, że ktoś skopiuje wasze ważne dane z komputera i jednocześnie będziecie też mogli kontrolować prace waszych pracowników- jak spędzają czas na komputerze.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Biznes

Post autor: AdamCz »

Wszystko zależy jaki ma być to biznes, jeśli interesujecie się gastronomią i chcecie pójść w tym kierunku to polecam zwrócić uwagę na https://gastroplaneta.pl/pl/c/Szafy-ze- ... dzewnej/86 gdzie znajdziecie wysokiej jakości materiały, sprzęty oraz akcesoria do kuchni w lokalu. Zawsze najlepsi producenci, rzetelne podejście obsługi i dotrzymanie terminu realizacji!
Awatar użytkownika
xxpo20
Posty: 139
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Biznes

Post autor: xxpo20 »

Świetnym biznesem aktualnie jest tworzenie przeróżnych aplikacji komputerowych, ponieważ można zarobić na tym naprawdę dużo pieniędzy. Jednak trzeba się do tego odpowiednio przygotować. najlepszym krokiem będzie skorzystanie z takich przykładowych kursów https://futurecollars.com/pl/java-developer/ Znajdziecie tam przede wszystkim kurs z najpopularniejszym językiem programowania, czyli Javą.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Biznes

Post autor: wesw32 »

Tak naprawdę oprogramowanie to w obecnych czasach podstawa każdej firmy, ponieważ z pomocą takich rozwiązań można sprawnie zarządzać biznesem. Moim zdaniem warto zainteresować się oprogramowaniem ERP, z tego względu, że ma ono wiele funkcjonalności. System Comarch ERP Optima od https://eitc.online/ jest w stanie wiele zaoferować.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Biznes

Post autor: AdamCz »

W mojej opinii jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do swojego salonu fryzjerskiego to koniecznie zwróćcie uwagę na https://www.finefactory.pl/_blog/15-Kup ... uwage.html gdzie dowiecie się na co zwrócić uwagę, jak się za to zabrać i też będziecie mogli liczyć na duży wybór i pełne wsparcie ze strony obsługi.
Awatar użytkownika
Edi88
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2020, 13:20

Re: Biznes

Post autor: Edi88 »

Do mojego biznesu bardzo potrzebne było mi pójście na kurs dotyczący programowania i nauki języka Java od podstaw i powiem Wam, że udało mi się zdobyć odpowiednią wiedzę do mojego biznesu na szkoleniu - https://sdacademy.pl/kursy/warszawa-kurs-java/ . Jestem z niego bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Franchising.pl
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 14:29

Re: Biznes

Post autor: Franchising.pl »

Zapraszamy na portal Franchising.pl. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem kilkuset franczyz: https://franchising.pl/katalog/. Do wyboru do koloru.

W październiku odbędą się Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki. Zapraszamy do bezpośrednich spotkań z franczyzodawcami: franchising.pl/artykul/11603/wybierz-biznes-targach-franczyza/
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 68
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:35

Re: Biznes

Post autor: mleczko90 »

W biznesie wazna jest sprzedaż dlatego zawsze warto cyklicznie się szkolić poprzez np. takie oferty https://integritysolutionspoland.pl/szk ... e-rzeszow/
Bożenka

Re: Biznes

Post autor: Bożenka »

W biznesie wszystko ma bardzo duże znaczenie. Dlatego też w takiej sytuacji trzeba być przygotowanym na wszystko. Dlatego też my nie daliśmy rady i zdecydowaliśmy się sprzedać nasz biznes. Lecz nie jest łatwo znaleźć kupca na taką firmę. Dlatego też jak koleżanka powiedziała mi, ze tutaj http://gielda-spolek.pl/sprzedam-biznes/ na spokojnie można wystawić także biznes na sprzedaż to postanowiłam pójść za ciosem i to zrobić
łucja8

Re: Biznes

Post autor: łucja8 »

Bardzo dobry sprzęt robi babylissPRO, używam z salonie ich suszarek, maszynek, niedawno kupiłam też świetną prostownicę BaBylissPRO 4tists BAB2395E z aż 10 opcjami temperatury. Bardzo szybko się nagrzewa, można ną też łatwo zrobić loki. Ten model ma także generator jonów, to zapobiega puszeniu się włosów.
lołka

Re: Biznes

Post autor: lołka »

łucja8 pisze: ↑07 lis 2020, 23:10 Bardzo dobry sprzęt robi babylissPRO, używam z salonie ich suszarek, maszynek, niedawno kupiłam też świetną prostownicę BaBylissPRO 4tists BAB2395E z aż 10 opcjami temperatury. Bardzo szybko się nagrzewa, można ną też łatwo zrobić loki. Ten model ma także generator jonów, to zapobiega puszeniu się włosów.
ja szukam jakiejś dobrej maszynki do pracy, możesz coś polecić?
łucja8

Re: Biznes

Post autor: łucja8 »

lołka pisze: ↑02 cze 2021, 11:08
łucja8 pisze: ↑07 lis 2020, 23:10 Bardzo dobry sprzęt robi babylissPRO, używam z salonie ich suszarek, maszynek, niedawno kupiłam też świetną prostownicę BaBylissPRO 4tists BAB2395E z aż 10 opcjami temperatury. Bardzo szybko się nagrzewa, można ną też łatwo zrobić loki. Ten model ma także generator jonów, to zapobiega puszeniu się włosów.
ja szukam jakiejś dobrej maszynki do pracy, możesz coś polecić?
do pracy kupiłam sobie niedawno zestaw maszynka metalowa i trymer od BabylissPRO, z obydwu urzadzęń jestem bardzo zadowolona, wyglądają świetnie, są dobrze zaprojektowane, z tego co wiem, to obydwa są stworzone z zespołem ferrari, działają i bezprzewodowo i przewodowo, działają bardzo precyzyjnie
ODPOWIEDZ