Strona 1 z 1

Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 22 wrz 2019, 13:15
autor: MalaMi
Co sądzicie o tym, żeby wysłać dziecko na takie coś na ferie chociażby?
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/polkolonie/ widziałam takie półkolonie dla dzieci.
Podoba mi się to, że zajęcia są zróżnicowane, więc da się dobrać coś do zainteresowań dziecka.
To co prawda oferta z Katowic, Bytomia i Sosnowca.
Może jednak warto to rozważyć?

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 23 wrz 2019, 13:16
autor: Skadi
Sądzę, że to dobry pomysł. Ważne aby dzieci się nie nudziły, mialy ciekawe i kreatywne zajęcia.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 05 paź 2019, 11:18
autor: moteusz
MalaMi pisze: ↑22 wrz 2019, 13:15 Co sądzicie o tym, żeby wysłać dziecko na takie coś na ferie chociażby? Podoba mi się to, że zajęcia są zróżnicowane, więc da się dobrać coś do zainteresowań dziecka. To co prawda oferta z Katowic, Bytomia i Sosnowca. Może jednak warto to rozważyć?
Obozy narciarskie dla dzieci organizowane przez https://camport.pl/campy-zima-2020/wint ... ezowy-1423 są skierowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych (podział na grupy), dlatego każde dziecko odnajdzie się na stoku. Przy pomocy instruktorów można w bezpieczny i profesjonalny sposób szlifować swoje umiejętności.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 05 kwie 2020, 18:35
autor: charlotte1991
Myśle, że warto skorzystać z oferty tej firmy http://nastok.pl/oferty/?region=montblanc Organizuje wyjazdy narciarskie dla dzieci na obóz lub dla całej rodziny. Ceny są bardzo atrakcyjne i powiem szczerze, ze sama chciałabym skorzystac z oferty. Jeszcze nie miałam okazji jeździć na nartach za granicą.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 08 kwie 2020, 19:46
autor: balbina517
W kwestii półkolonii się nie wypowiem, bo nigdy na nie nie posyłałam dzieci, ale jeśli szukacie fajnych pomysłów na zajęcia po szkole, to polecam sport. Moje dzieci chodzą na zajęcia sztuk walki http://wswietnejformie.pl/bjj-kids-wroclaw/. Trenerzy mają dobry kontakt z nimi, nie krzyczą i potrafią wszystko dokładnie wyjaśnić. Dodatkowo dzieci uczą się dyscypliny.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 23 kwie 2020, 19:12
autor: xxpo20
Koniecznie na takie wycieczki dzieciakom musicie też zapakować kapcie, aby dziecko bez żadnych problemów mogło wieczorem chodzić po pokoju. Zerknijcie sobie na stronę https://butymodne.pl/kapcie-dzieciece-d ... 25955.html Tam znajdziecie świetne kapcie dla dzieciaków. Korzystajcie, bo mają fajne ceny.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 05 sty 2021, 23:31
autor: eliśka
Na pewno ciekawą opcją jest obóz. Dzieci mogą się wyszaleć, zapomnieć o szkole i przede wszystkim nawiązać nowe znajomości. Tutaj https://www.kompas.pl warto na spokojnie wraz z pociechą się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb i oczywiście możliwości finansowych. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 11 sty 2021, 11:56
autor: szkołanart21
Jeśli lubisz sporty zimowe to na pewno spodoba ci się w wypożyczalnia snowboardu szklarska poręba ja zachęcam wszystkich do odwiedzenia strony bo w zeszłym roku wykorzystałem super możliwoś udziału w szkoleniu jazdy na nartach biegowych. Instruktorzy przekazali dużo cennych wskazowek potrzebnych do tego typu aktywności.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 26 mar 2021, 19:43
autor: Śliwka
Na ferie swoje dzieci zawsze wysyłam w góry, żeby pojeździły na nartach. Mamy swoją ulubioną szkółkę narciarską https://www.zgorky.pl na która natrafiliśmy we Włoszech, gdzie moje dzieci zaczynały naukę, zobaczyłem że bardzo dobrze uczą, więc w kolejnych latach dzieci jeździły do miejscowości gdzie ta szkółka jest dostępna, są w kilku regionach we Włoszech, Szwajcarii, w Polsce też są, polecam jeśli chcecie żeby dzieciaki coraz lepiej jeździły.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 12 kwie 2021, 23:03
autor: malwinaryś
A może zielona szkoła byłaby dobrym pomysłem? Biura podróży przygotowują fantastyczne oferty wyjazdów dla uczniów. Dziecko będzie w sprawdzonym, znanym sobie towarzystwie, a dodatkowo spędzi z kolegami czas na wspólnych zajęciach, które z pewnością świetnie ich zintegrują. Mi osobiście najbardziej przypadły do gustu programy http://kumitetravel.pl/aktywna-zielona-szkola/. Ogromny plus za tak różnorodną tematykę, dzięki której zarówno fani sportu jak i aktywnego zwiedzania znajdą coś dla siebie.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 15 kwie 2021, 0:52
autor: Michał21
Obecnie to może być ciężko z jakimikolwiek półkoloniami, jednakże jeśli szukasz jakiegoś zajęcia dla swojego dziecka w Warszawie, to możesz zajrzeć na stronę https://kidos.pl/zajecia/warszawa, gdzie znajdziesz sporo różnych i przede wszystkim ciekawych zajęć dla dzieci.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 15 kwie 2021, 19:02
autor: Jaś67
Dzieci też potrzebują jakichś wakacji, a aktualnie ciężko jest o jakąś rozrywkę. Dlatego polecam Ci zajrzeć na stronę https://sportfun.com.pl/, ponieważ znajdziesz tam ofertę różnych kolonii letnich, ale też i zimowych, jakbyś chciała zapewnić im zajęcia również w zimę.

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 29 kwie 2021, 13:31
autor: Martuś
Jasne, że to dobry pomysł. Moje w tym roku najpierw spędzą dwa tygodnie na półkoloniach. Następnie jedziemy pozwiedzać Polskę i zajmie to nam jakieś 10-12 dni. Po tym czasie my musimy wracać do pracy. Tak więc młodzież zostaje z babcią na kulka dni. Później jadą na swoje wymarzone obozy organizowane przez https://www.kompas.pl/lato/interkamp .

Re: Dzieciaki na półkolonii - dobry pomysł?

: 11 wrz 2021, 23:37
autor: Biznesmen78
Poszukajcie koniecznie tutaj https://kidos.pl/zajecia/warszawa ciekawych zajęć dla waszych pociech. W ten sposób można bowiem zagospodarować wolny czas dziecka. Pomyślcie o tym koniecznie. Macie tam prostą w obsłudze wyszukiwarkę, więc można szybko znaleźć rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb.