Strona 1 z 1

Blog podróżniczy o górach

: 02 sie 2019, 10:36
autor: Heimerdinger
Górskie opowieści blog Na jednej linie https://najednejlinie.pl/opowiesci/, relacje z dalekich wypraw w różne zakątki ziemi. Trekking, wspinaczka, wspinaczka na jednej linie. Opowieści o górskich ludach i ich obyczajach. Polecam serdecznie

Re: Blog podróżniczy o górach

: 02 sie 2019, 12:32
autor: ciamcia
Świetna propozycja z Twojej strony. W wolej chwili na pewno poczytam.

Re: Blog podróżniczy o górach

: 13 wrz 2019, 4:55
autor: stark
Z nieba mi spadłaś z tym blogiem. Z żoną planujemy wakacje wrześniowe do Zakopanego. Także blog o górach przeczytamy na pewno :) Wolimy wycieczki w nieco chłodniejszych temperaturach. Nocleg już mamy zarezerwowany w apartamencie Boruta-Adam https://www.zakopaneapartamenty24.eu/ Dla nas będzie idealny. Teraz pozostało nam omówienie wycieczek i szlaków, na które warto się wybrać.

Re: Blog podróżniczy o górach

: 16 gru 2019, 13:39
autor: milka
A wychodzicie w góry tak stricte turystycznie, po szlakach? Czy może planujecie bardziej ekstremalne doznania podczas wspinaczki górskiej? Bo nie zależnie od opcji, do wypadu w góry trzeba się odpowiednio przygotować. Jeśli tylko szlak - to wystarczy odzież termiczna, czekolada, termos. Ale jeśli wspinaczka - to konieczny jest profesjonalny sprzęt wspinaczkowy - taki jak tu kupisz http://ratwork.pl/ . Z górami nie ma żartów i trzeba się odpowiednio wyposażyć.

Re: Blog podróżniczy o górach

: 22 kwie 2020, 2:20
autor: urania
O wspinaczce jeśli chcecie poczytać to odsyłam na blog https://idymy.pl/ . Tam można znaleźć relacje z wypraw w kraju jak i zagranicą czy recenzje sprzętów koniecznych do wspinaczki. Nie brakuje zdjęć także. Przyznaję, że sama miałam czas aktywnie spędzanego czasu w górach. Nie odważyłam się wspinać ale byłam blisko. Moi znajomi uprawiają ten sport i mają nieco doświadczenia. Może kiedyś się z nimi wybiorę. Bo sama jak zaczynać to w towarzystwie tych co mają znacznie większe doświadczenie i udzielą pomocy jeśli zajdzie taka potrzeba. A na bloga zaglądajcie, mnie wyprawy się bardzo podobają i sama chętnie bym właśnie te miejsca odwiedziła.

hydrauliczna armatura

Re: Blog podróżniczy o górach

: 03 lis 2021, 12:05
autor: wroniecka
ciamcia pisze: ↑02 sie 2019, 12:32 Świetna propozycja z Twojej strony. W wolej chwili na pewno poczytam.
Fajnie, że można dowiedzieć się więcej o samej podróży, zanim do niej przystąpimy. Mi się to ogólnie podoba. A sama też myślę o jakiś górach na zimę. Wiadomo, że to będzie dobrym kierunkiem, ale jeśli nie zdobędę koniecznej mi wiedzy, to nie będę się wybierała. Na razie tu https://scandinavia.com.pl/norwegia-kra ... -zimowych/ czytam o norweskim kraju i sytuacji tam. Może się wybiorę...

funkymedia opinie