Strona 1 z 1

Jak zapakować produkty sypkie?

: 17 lip 2019, 14:06
autor: Laleczka
Hejka! Musisz zapakować produkty sypkie ? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą drukarni BISS (zostawiam link dla osób zainteresowanych: https://biss.com.pl/oferta/. Bardzo polecam tę drukarnię. Produkuje ona niezawodne foliowe opakowania z nadrukiem fleksograficznym.

Re: Jak zapakować produkty sypkie?

: 15 sie 2019, 12:36
autor: Skadi
No dobrze, a co z opakowaniami zbiorczymi? Produkty sypki zwykle szybko łapią wilgoć, więc moim zdaniem najlepiej byłoby później je zafoliować. Do tego służą z kolei odpowiednie maszyny, przeglądałam ostatnio takie na https://www.filmat.eu/oferta/tunel-obku ... lie/0.html , bo w naszej rodzinnej firmie też by się przydała jakaś, np, linia pakująca i tunel obkurczający folię.

Re: Jak zapakować produkty sypkie?

: 16 sie 2019, 12:21
autor: Malibu
Według mnie, najbardziej praktycznym rozwiązaniem będą foliowe opakowania. Skoro potrzebujesz ich hurtowo to na pewno dostaniesz je tutaj http://www.opak-fol.pl/ . Wybór takich opakowań mają tam bardzp duży.

Re: Jak zapakować produkty sypkie?

: 14 wrz 2019, 13:46
autor: klaro
Chyba dużo szybciej i łatwiej opakowania można przez internet zamówić. Bardzo duży wybór opakowań znalazłam na https://e-opakowania.info/ . Różne rodzaje, od opakowań kartonowych, kubków, talerzy, worków foliowych, po opakowania z nadrukiem i nawet środki czystości są tam dostępne. Można zrobić zakupy w jednym miejscu i kupić wiele przydatnych rzeczy.

Re: Jak zapakować produkty sypkie?

: 20 lip 2020, 14:58
autor: KarinaMa
Dobre pytanie. Ja na pewno mogę wam podpowiedzieć, że wybór odpowiednich pojemników będzie miał spory wpływ na jakość Waszej pracy. Właśnie dlatego lepiej od razu zajrzeć do https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... klt-range/ i sprawdzić, na co warto postawić. Jestem przekonana, że to zda egzamin i u Was.

Re: Jak zapakować produkty sypkie?

: 27 lip 2020, 12:38
autor: Samanta
Jeśli chodzi o transport i magazynowanie różnych produktów sypkich, to słyszałam, że świetnie się do tego nadają worki polipropylenowe Big-Bag. Oferuje je na przykład firma https://big-kam.pl/. Takie worki - kontenery elastyczne - są bardzo wytrzymałe i odporne na rozerwanie. Czy ktoś z Was miał już z nimi do czynienia?

Re: Jak zapakować produkty sypkie?

: 30 wrz 2020, 10:33
autor: kaśka
zerknij sobie na strone http://yanko.com.pl/ maja w ofercie roznego rodzaju opakowania :) sama od nich zamawiam co jakis czas i sobie chwale