Strona 1 z 1

Dobry adwokat z Katowic

: 14 cze 2019, 18:59
autor: MalaMi
Kojarzycie takich?
Potrzebowałabym jednej konsultacji.
Poszperałam trochę w internecie i tutaj http://www.remigiuszsoltys.pl/ widziałam, że jest taki adwokat z Katowic.
Może warto się tam wybrać?
Albo ktoś podpowie czy to dobry pomysł jeśli znacie tę kancelarię?

Re: Dobry adwokat z Katowic

: 19 lip 2019, 11:34
autor: finka
Oczywiście że kojarzę takich adwokatów, bo proces sądowy adwokat katowice wygrał i sprawy ogólnie potoczyły się na moją korzyść a więc kojarzy mi się ta kancelaria z bardzo dobrą profesjonalną obsługą prawną która ma prawników specjalizujących się w praktycznie wszystkich dziedzinach prawa, od handlowego po skarbowe.

Re: Dobry adwokat z Katowic

: 03 wrz 2019, 10:26
autor: domi.nika
Polecam adwokata z Opola Tomasz Grozdanovic , poczytajcie o nim na stronie http://grozdanovic.pl to doświadczony i godny zaufania prawnik . Zachęcam do kontaktu http://grozdanovic.pl/kontakt-2/ :D

Re: Dobry adwokat z Katowic

: 30 paź 2020, 21:09
autor: tratwąpłynę
W sprawach karnych polecam tą kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , jeśli będzie trzeba dojadą na miejsce do Katowic. Ludzie polecają ich za profesjonalizm i zaangażowanie podczas każdej ze spraw, prowadzą również sprawy które dotykają nieletnich. To bardzo doświadczony zespół, często pojawia się na miejscu wykonywania czynności nawet w nocy. Z nimi dużo sprawniej udaje się przejść przez ten trudny okres postępowania.

Re: Dobry adwokat z Katowic

: 03 lis 2020, 11:55
autor: bura90
akurat w Katowicach nie mialam zadnych kontaktow,ale gdyby ktos szukal w wojewodztwie pomorskim to polecam kontakt z kancelaria Weglowski - kompleksowa, rzetelna pomoc. Moja sprawe prowadzila pani Barbara Weglowska i naprawde moglam liczyc na jej wsparcie w trakcie trwania procesu

Re: Dobry adwokat z Katowic

: 08 lis 2020, 22:17
autor: away
Swoją filę w Katowicach ma kancelaria z Krakowa https://gaworkancelaria.pl/kontakt/ Jeśli chcesz zlecić prowadzenie sprawy cywilnej, to możesz się z nimi skontaktować.