Strona 1 z 1

Domki w drzewach - fajne na wakacje?

: 14 cze 2019, 18:51
autor: MalaMi
Jak sądzicie?
Czy takie domki w drzewach, jak choćby coś takiego https://herbalsglamping.eu/nasze-domki/ ... kominkiem/ to waszym zdaniem dobry wybór?
Tak się zastanawiam gdzie się wybrać.
Może ktoś z was był w podobnym miejscu i coś doradzi?
Chętnie poznam wasze ulubione miejscówki.

Re: Domki w drzewach - fajne na wakacje?

: 17 sie 2019, 11:57
autor: Skadi
Jedno ulubione miejsce do spędzania urlopu bardzo trudno byłoby wskazać, bo tak samo lubię np. góry jak i Mazury, pięknie też jest na Podlasiu. Dlatego właśnie wpadłam na pomysł, aby w tydzień, góra 2 odwiedzić kilka malowniczych zakątków Polski:) Jeśli myślisz, że to bardzo kosztowne, mile Cię zaskoczę, otóż nie- bo postanowiłam wypożyczyć kampera. W ofercie https://kampery-wynajem.pl/ znalazłam świetnie wyposażone tego typu auta, komfort na poziomie hotelu. Już nie mogę się doczekać wyjazdu.

Re: Domki w drzewach - fajne na wakacje?

: 22 wrz 2019, 14:15
autor: kochana
No pewnie, że fajne! Na pewno nie nudne, jak w większości zwykłych hoteli, jakie można zobaczyć w mieście czy nawet na wsi. W sumie to nawet za granicą większość to wiecie, nuda i powtarzalność. A takie domki na drzewie to coś nowego i można opowiadać.. Żeby inni zazdrościli. Tak samo jest, jeśli mówimy o tym domu http://domzbali.com/ z bali. Też to niecodzienny nocleg.

Re: Domki w drzewach - fajne na wakacje?

: 21 maja 2020, 22:11
autor: Biznesmen78
A ja zastanawiam sie nad camper parkiem. Wraz z przyjaciolmi wybieramys ie w tym roku razem na wczasy i chcemy przezyc wyjątkową przygodę. Co sądzicie o tym https://www.hotelstbruno.pl/hotel/camperpark ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami,pozdrawiam.