Strona 1 z 1

Skup aut

: 01 sie 2021, 14:58
autor: Samanta
Witajcie,
czy Waszym zdaniem opłaca się sprzedawać stary samochód w skupie? Ja ostatnio trafiłam na skup aut używanych https://skup-aut-torun.pl/koronowo/ i pomyślałam, że może warto byłoby z tego skorzystać. Podobno wycena jest tam szybka, profesjonalna i uczciwa. Jak sądzicie?

Re: Skup aut

: 25 sie 2021, 14:49
autor: milka
Pewnie, że tak. Tylko musisz poszukać dobrego skupu. Jest na przykład na rynku skup aut Gdynia, który działa na terenie województwa pomorskiego. Rzetelnie wyceniają pojazdy i dostaniesz za swój samochód gotówkę do ręki. Oczywiście całość transakcji udokumentowana. No i przyjeżdżają po auto więc odpada kolejny problem.

Re: Skup aut

: 29 sie 2021, 19:35
autor: ToTuToTam
Przychodzi taki moment, że auto jest zbyt stare, że nie opłaca się go wystawiać na sprzedaż. Może też być uszkodzone a jego naprawa zbyt kosztowna. Warto wtedy rozważyć sprzedaż samochodu na auto złom, gdzie można się w prosty sposób pozbyć go i jeszcze otrzymać za niego gotówkę. Bardzo dobre ceny skupu oferuje złom w Chełmku https://autokasacja24.com/auto-zlom-chelmek/ . Tu możecie sprzedać auto każdej marki i w każdym stanie. Jeśli samochód nie jeździ to pracownicy skupu odbierają go od klienta.

Re: Skup aut

: 03 paź 2021, 19:19
autor: away
Samanta pisze: ↑01 sie 2021, 14:58 Witajcie,
czy Waszym zdaniem opłaca się sprzedawać stary samochód w skupie? Ja ostatnio trafiłam na skup aut używanych [i pomyślałam, że może warto byłoby z tego skorzystać. Podobno wycena jest tam szybka, profesjonalna i uczciwa. Jak sądzicie?
Ogłoszenia motoryzacyjne można dodać na wielu stronach np. https://pokato.pl/motoryzacja Może spróbuj tak sprzedać samochód?