Strona 1 z 1

Zadbaj o jakość powietrza

: 29 cze 2021, 10:52
autor: trąba00
Ważna jest jakość powietrza w pomieszczeniu w którym spędzamy dużo czasu. O dobrą jakość powietrza możesz zadbać dowiadując się co to jest jonizacja powietrza. Na stronie Oddychaj Swobodnie znajdziesz wiele urządzeń i innych produktów które zadbają o powietrze którym oddychasz najlepiej jak się tylko da. Na blogu znajdziesz wszelkiego rodzaju wpisy rozjaśniające pojęcia czystego i zdrowego powietrza jakie powinno znajdować się w twoim pomieszczeniu.

Re: Zadbaj o jakość powietrza

: 20 lip 2021, 21:59
autor: Oluś70
Czy możecie polecić sprawdzoną firmę, która w ofercie posiada węgiel aktywny do filtrów powietrza i zajmuje się także regeneracją węgla? Niedawno znalazłam w Internecie Zakład Doświadczalny Produkcji Węgli Aktywnych http://www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny- ... -opis.html

Re: Zadbaj o jakość powietrza

: 21 lip 2021, 17:11
autor: nierł
W naszym przypadku najpierw trzeba było zbadać mikroklimat i różne parametry, w tym zapylenie i hałas w naszej pracy. Wszystkie te badania wykonał Zakład Badań Środowiskowych Andrzej Kropiwiec http://www.zbs-lab.pl/oferta/ z Warszawy. To doświadczeni specjaliści, którzy są kompetentni i znają się na wykonywanej pracy. Naprawdę rzetelnie podeszli do zlecenia, wykonali badania i zdali nam raport, polecam.

Re: Zadbaj o jakość powietrza

: 12 wrz 2021, 1:13
autor: Biznesmen78
Witam, co sądzicie o oczyszczaczach powietrza? Zależy mi na tym, aby dowiedzieć się jak najwięcej https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/opus/ Co sądzicie? Jestem alergikiem, dlatego bardzo zależy mi na rozwiązaniu tego problemu. Chętnie poznam wasze opinie.
Pozdrawiam. :)

Re: Zadbaj o jakość powietrza

: 23 gru 2021, 13:07
autor: Michalineczkaś34
Może komuś z was przyda się namiar na firmę, która oferuję wykonywanie raportów oddziaływania przedsięwzięć na środowisko - obowiązkowych załączników do wniosków o wydanie decyzji dla inwestycji wymagających przeprowadzania procedury OOŚ
( raport środowiskowy ) . Jeżeli tak to polecam zapoznać się z ofertą firmy BioOperat https://biooperat.pl/kontakt. Firma oferuję również operaty wodnoprawne czyli dokument przygotowywanym w celu dostarczenia danych na temat planowanej inwestycji oraz jej wpływu na gospodarkę i środowisko wodne i wiele innych.