Strona 1 z 1

kurierzy

: 20 maja 2021, 14:59
autor: pestunia
Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Tak się zastanawiam czy nie będzie konieczne nadanie przesyłki paletą... jesteście może w temacie bardziej ode mnie zorientowani?

Re: kurierzy

: 30 maja 2021, 13:23
autor: serenede
pestunia pisze: ↑20 maja 2021, 14:59 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Tak się zastanawiam czy nie będzie konieczne nadanie przesyłki paletą... jesteście może w temacie bardziej ode mnie zorientowani?
Jeśli to ma być dłużyca kurier czy klasyczna paleta to zawsze najlepiej wcześniej ceny sobie sprawdzić w porównywarce dostępnej na stronie brokera kurierskiego. Wtedy będziesz wiedziala kogo wybrać

Re: kurierzy

: 31 maja 2021, 10:30
autor: Sarają
Doskonałe do noszenia na co dzień, ale też na specjalne okazje są również https://www.brytyjka.pl/plecak-skorzany ... -2032.html plecaki skórzane. bez problemu można dzisiaj dobrać plecak dla siebie, który spokojnie zastąpi nam torbę. Plecaki są bardzo modne teraz.

Re: kurierzy

: 08 cze 2021, 19:29
autor: raptak
Sam wybór kuriera jest oczywiście czymś niezwykle ważnym i ja również jestem zdania, że na pewno warto jest co nieco wiedzieć na sam temat przesyłek. Polecam na pewno każdemu zapoznanie się z fajnym wpisem https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-war ... narodowych gdzie dokładnie określono to dlaczego warto jest korzystać z przesyłek międzynarodowych.