Strona 1 z 1

Własny gabinet kosmetyczny

: 15 kwie 2021, 20:49
autor: Myśia
Zawsze marzyłam o własnym gabinecie kosmetycznym. Teraz postanowiłam, te marzenie zrealizować. Mam już lokal na oku, który jest w dosyć ruchliwy miejscu, już nawet go zarezerwowałam. Aktualnie szukam sprzętu do gabinetu, może znacie dystrybutora, który posiada taką ofertę?

Re: Własny gabinet kosmetyczny

: 17 kwie 2021, 19:45
autor: Kaśia
Marzenia są po to, by je realizować. Bardzo dobrze robisz, że bierzesz życie za rogi. Na początek polecę Ci super firmę, w której znajdziesz dobrej jakości urządzenia do Twojego gabinetu. Ta firma to, https://ifapro.pl/. Przy zakupie ich sprzętu, masz szkolenie w cenie, więc nie musisz się martwić, że sobie nie poradzisz.

Re: Własny gabinet kosmetyczny

: 18 kwie 2021, 18:25
autor: Baśia
Chyba też skorzystam z kontaktu, który podałaś. Co prawda, ja mam już swój gabinet kosmetyczny, jednak mam już sprzęt, który po prostu należy wymienić. Dlatego od jakiegoś czasu, szukam firmy, która taki sprzęt dostarcza. Chyba, już dłużej nie musze szukać ;)

Re: Własny gabinet kosmetyczny

: 21 kwie 2021, 19:50
autor: Miśia
Byłam na stronie https://ifapro.pl/ i faktycznie posiadają szeroki wybór urządzeń. Po majówce, muszę usiąść na spokojnie i dokładnie sprawdzić specyfikacje każdego z nich. Może się skusze i jakiś zamówię. Przydałoby się coś zmienić w moim salonie, by przyciągnąć nowe klientki.

Re: Własny gabinet kosmetyczny

: 26 kwie 2021, 9:33
autor: Łucja
W moim gabinecie niektóre urządzenia nadają się do wymiany. Są sprawne, jednak ich technologia jest już przestarzała. Spojrzę również na ofertę sklepu, który polecacie. Może znajdę tam urządzenia, które godnie zastąpią moje stare. Sentyment mam do nich, jednak trzeba iść do przodu.

Re: Własny gabinet kosmetyczny

: 10 maja 2021, 7:36
autor: żaneta.32
Jeśli chodzi o urządzenia do salonu kosmetycznego, najlepsze są obecnie te wykorzystujące wiązkę lasera i to nie tylko do depilacji. Warto sprawdzić ofertę na stronie https://profi-med.eu/. Od razu można też uzyskać uprawnienia do wykonywania zabiegów, bo firma szkoli i daje certyfikat.

Re: Własny gabinet kosmetyczny

: 16 wrz 2021, 22:58
autor: cyśka
Prawda jest taka, że najlepiej zaopatrywać się w sprawdzonych i przed wszystkim profesjonalnych miejscach. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj https://kbarth.pl . Wybór jest ogromny, szczególnie jeśli chodzi o produkty do przedłużania rzęs, kosmetyki i akcesoria do makijażu. Myślę, że właśnie w takich miejscach warto się zaopatrywać.

Re: Własny gabinet kosmetyczny

: 11 sty 2022, 13:40
autor: Krejzi
W gabinecie kosmetycznym warto zainwestować w przyzwoity sprzęt. Ja z zawodu jestem kosmetologiem i staram się proponować swoim klientkom na bieżąco co raz to nowsze zabiegi, dlatego też inwestuję w dobrej klasy urządzenia. Jako że temat depilacji jest stale na topie, postanowiłam zainwestować w laser. Kupiłam go w firmie Laser Projekt 2000 https://www.laserprojekt2000.eu/lasery- ... 1-sapphire Laser Sapphire sprawdza się znakomicie, a do tego jest poręczny i nie zajmuje wiele miejsca. Klientki są zadowolone i zainteresowanie stale rośnie. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie inwestycja się zwróci.

Re: Własny gabinet kosmetyczny

: 21 lip 2022, 7:36
autor: konstanty
Jak będziesz miała własny salon kosmetyczny, to warto pomyśleć o stronie internetowej twojej działalności. Firma Hermer tworzy naprawdę efektywne i funkcjonalne strony www za rozsądną cenę. W chwili obecnej posiadają ofertę kierowaną do restauracji. Oto link https://e-hermer.pl/strony-internetowe-dla-restauracji Naprawdę warto posiadać stronę www, dzięki której jesteśmy widoczni w sieci, co przekłada się na ilość klientów. Firma Hermer jest godna polecenia. Posiada już ponad 10 lat doświadczenia, które procentuje. Naprawdę warto skorzystać tak atrakcyjnej oferty.