Strona 1 z 1

Organizowanie eventów Warszawa

: 19 lut 2021, 0:57
autor: efraim1999
Cześć. Mam za zadanie zorganizować dość duże przedsięwzięcie w mojej firmie, a moje doświadczenie w tego typu kwestiach nie należy do bogatych. Co myślicie o skorzystaniu z usług agencji red8events.pl? Słyszeliście w ogóle o niej?

Re: Organizowanie eventów Warszawa

: 19 lut 2021, 6:48
autor: jacenty-85
Jeśli ktokolwiek planuje jakieś eventy w Warszawie, to ja zawsze polecam właśnie Red8 Events. Ekipa zna się na rzeczy, działają kompleksowo, z kreatywnością i można powiedzieć z polotem. Są naprawdę nie do przebicia.

Re: Organizowanie eventów Warszawa

: 25 mar 2021, 12:17
autor: Słota
W Warszawie jest wiele agencji eventowych, ale samemu myślę, że też nie jest ciężko ogarnąć temat. Mogę polecić kontakt na inna usługę, która może się przydać. Na imprezach firmowych jest sporo alkoholu, a wiele osób szczególnie na wyższych stanowiskach się nie ogranicza w trakcie dobrej zabawy, a kolejnego dnia wypada jakoś wyglądać, na kaca bardzo pomocne są kroplówki witaminowe, które zamawia się do hotelu czy domu, przyjeżdżają specjaliści podłączają kroplówkę, która szybko i skutecznie przywraca dobre samopoczucie. W Warszawie taką usługę świadczy firma https://www.medycznydetox.pl