Strona 1 z 1

Odszkodowanie za wypadek

: 03 sty 2021, 18:13
autor: Mróz
Jeśli ktoś z Was miał wypadek komunikacyjny lub wypadek przy pracy i szuka naprawdę dobrej kancelarii prawnej, która poprowadziłaby jego sprawę, to z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię AE. Solidni i konkretni. Z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Warto im zaufać.

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 11 sty 2021, 17:59
autor: bura90
Mysle, ze warto byloby zglosic sie do kancelarii ktora swiadczy kompleksowa pomoc prawna i pomoze Ci z calej tej sytuacji wyjsc najkorzystniej. U mnie akurat chodzilo o sprawe cywilna ale pani mecenas Weglowska z kanceclarii Weglowski w Szczecinie niesamowicie sobie poradzila. Widac, ze ma ogromne doswiadczenie bo na sali rozpraw nie miala sobie rownych

roaming t-mobile pakiet

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 21 sty 2021, 4:47
autor: arendoo
Jeżeli chodzi o odszkodowanie z tytułu OC/AC to polecam firmę https://rzeczoznawcypolska.pl/ zajmą się formalnościami na tyle, że prawdopodobnie uda się jeszcze uzyskać dopłatę na sporą sumę.

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 12 kwie 2021, 7:52
autor: Aduś09
Ja niestety ostatnio miałem wypadek samochodowy oczywiście nie spowodowany przeze mnie. Na szczęście mój kolega polecił mi stronę z dopłata do odszkodowania ponieważ większość kosztorysów posiada zaniżenia i dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z takij pomocy. Jeżeli również macie taki problem to polecam

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 04 maja 2021, 16:14
autor: MariuszŻ
Na tej stronce http://www.ekspertbeck.pl/ ostatnio czytałem ciekawy artykuł na temat odszkodowań. Zerknijcie sobie. Ogólnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze swoich praw, więc jak najbardziej warto czytać i się edukować, a jeśli macie jakieś wątpliwości to najlepiej porozmawiać z radcą prawnym czy też prawnikiem.

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 20 lip 2021, 22:19
autor: marikoł04
Jeśli mieliście wypadek i walczycie o odszkodowanie, polecam bardzo skorzystać z tej firmy do pomocy - https://www.maximumodszkodowan.pl/szkod ... -wypadkach. Mają bardzo dużo wygranych spraw w tym zakresie i na pewno będą mogli pomóc - moja sprawa jest jedną z tych zakończonych sukcesem, więc mogę osobiście poręczyć , zę są w tym dobrzy!

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 05 sie 2021, 12:54
autor: MatyldaĆ56
Odszkodowaniem odszkodowaniem ale co robić w sytuacji kiedy dostaliśmy z niskie odszkodowanie ? Ja taką sytuację miałam i naprawdę liczyłam, że odszkodowanie będzie większe i będę mogła naprawić auto za sumę odszkodowania. Dobrze, że trafiłam na firmę BLUM https://www.doplatydooc.com.pl/odszkodowania , która pomogła mi odzyskać należną mi sumę.

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 06 sie 2021, 11:44
autor: neśka
Jeśli potrzebowalibyście pomocy medycznej na wysokim poziomie, to moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą Centrum Medycznego Gamma. Ichniejsze placówki znajdują się w Warszawie. Posiadają własny szpital, więc zabieg operacyjny czy rehabilitację można przejść w jednym miejscu, co jest bardzo wygodne.

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 06 sie 2021, 19:02
autor: Biznesmen78
Niestety ucieczka z miejsca wypadku na terenie Wielkiej Brytanii nie jest zaliczana do wyjątków. Zdarza się to stosunkowo często, a powodów może być wiele. Najczęściej wynika to z braku ważnego obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu, choć zdarza się, że kierowca, który spowodował wypadek, po prostu wpada w panikę i ucieka bez żadnego konkretnego powodu. Niezależnie jednak od powodu takiego działania, niesie ono za sobą poważne konsekwencje prawne. Jeśli ktoś miał podobną sytuację to warto odwiedzić stronę https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... -wiedziec/ by dowiedzieć się więcej na ten temat. Pozdrawiam.