Strona 1 z 1

Policja czy detektyw?

: 19 sty 2021, 14:31
autor: łapka211
Siemka, mam taką sprawę, że podejrzewam, że jedna osoba często robi mi nieśmieszne psikusy typu malowanie auta, czy niszczenie płoty. Nie wiem jak go namierzyć i myślę czy iśc z tym na policje czy raczej detektyw sobie z tym lepiej poradzi. Znalazłam nawet dobrego detektywa http://www.detektyw-androsz.pl/, ale zastanawiam się czy to sprawa takiego kalibru by aż detektyw musiał się tym zająć.

Re: Policja czy detektyw?

: 16 mar 2021, 21:35
autor: ekspres12
Wszystko zależy od rodzaju sprawy, jeśli chodzi o mediacje przedsądowe warto skorzystać z usług detektywa. Wiem że zrobi to na pewno dużo lepiej i mniej oficjalnie, często jest szansa na jakieś porozumienie, zanim ruszy jeszcze cała machina sądowa. Agencje detektywistyczne umieją prowadzić takie mediacje, udaje zaoszczędzić się często sporo nerwów i emocji.

Re: Policja czy detektyw?

: 22 kwie 2021, 22:37
autor: miłosz
Ja też bym stawiał na detektywa. Mega dobra agencja detektywistyczna to Lampart działająca w całej Polsce https://www.lampart.co/ Korzystałem z ich usług i świetnie się sprawdzili, poleciłem znajomemu i tak samo był z nich zadowolony, także zdecydowanie można na nich polegać. Plusa daję za rozsądną stawkę.

Re: Policja czy detektyw?

: 26 kwie 2021, 19:38
autor: arturŚ
E tam policja, wiadomo jak oni łapią zbójów..., tylko detektyw. Z lubelskiego dobry prywatny detektyw to Łukasz Wiszniewski, u mnie sprawdził się doskonale, dzięki jego pracy udało się znaleźć dowody winy podejrzanej przeze mnie osoby. Tu macie cennik https://wiszniewski.net/cennik/ Jak na Lublin to stawki są spoko, przeciętne a jakość usług na bardzo wysokim poziomie, mega profesjonalnie wszystko zorganizowane.

księga jakości

Re: Policja czy detektyw?

: 26 kwie 2021, 20:19
autor: palądyn
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://www.proszablon.pl

Re: Policja czy detektyw?

: 06 lip 2021, 23:32
autor: woooś
Jeśli chodzi o pomoc sprawdzonego detektywa to skierujcie się do Centralnego Biura Bezpieczeństwa Personalnego https://biurocbbp.pl/kontakt Firma działa w całym kraju i działa profesjonalnie, to dobrzy spece, ze stawkami nie wziętymi z sufitu. Oni na pewno wam pomogą, znajdą sprawcę czy sprawdzą się w innej sytuacji wymagającej usług detektywa.

Re: Policja czy detektyw?

: 15 sie 2021, 23:00
autor: płyniemymorzem
Czasem lepiej w pierwszej kolejności zdać się na detektywa, nie każda sprawa wymaga w końcu od razu działania policji. Agencja z Poznania https://www.prywatny-detektyw-poznan.pl/ ma bardzo skuteczne metody, nawet na trudne sprawy, osobiste lub gospodarcze, warto się tam zgłosić w momencie gdy nasza sprawa dotyczy problemów osobistych lub zawodowych.

Re: Policja czy detektyw?

: 07 wrz 2021, 8:29
autor: Oluś88
płyniemymorzem pisze: ↑15 sie 2021, 23:00 Czasem lepiej w pierwszej kolejności zdać się na detektywa, nie każda sprawa wymaga w końcu od razu działania policji. Agencja z Poznania https://www.prywatny-detektyw-poznan.pl/ ma bardzo skuteczne metody, nawet na trudne sprawy, osobiste lub gospodarcze, warto się tam zgłosić w momencie gdy nasza sprawa dotyczy problemów osobistych lub zawodowych.
Jeśli chodzi o Poznań, to polecam agencję detektywistyczną https://agencja-focus.pl/. Dysponują najnowocześniejszymi technologiami, które są bardzo skuteczne i dyskretne.

Re: Policja czy detektyw?

: 31 paź 2021, 9:06
autor: Nakrędka
woooś pisze: ↑06 lip 2021, 23:32 Jeśli chodzi o pomoc sprawdzonego detektywa to skierujcie się do Centralnego Biura Bezpieczeństwa Personalnego https://biurocbbp.pl/kontakt Firma działa w całym kraju i działa profesjonalnie, to dobrzy spece, ze stawkami nie wziętymi z sufitu. Oni na pewno wam pomogą, znajdą sprawcę czy sprawdzą się w innej sytuacji wymagającej usług detektywa.
Jeśli chodzi o skutecznego detektywa to w tym biurze https://prywatny-detektyw-katowice.pl/ w bardzo szybki i cichy sposób zebrali dowody na mojego byłego współnika - dochodzenie mienia, sprawdzenie miejsca zamieszkania i ustalenie stanu majątkowego. Pomogło mi to w sądzie. Bardzo konkretna i fachowa pomoc.

Re: Policja czy detektyw?

: 03 lis 2021, 14:02
autor: Luśiek
łapka211 pisze: ↑19 sty 2021, 14:31 Siemka, mam taką sprawę, że podejrzewam, że jedna osoba często robi mi nieśmieszne psikusy typu malowanie auta, czy niszczenie płoty. Nie wiem jak go namierzyć i myślę czy iśc z tym na policje czy raczej detektyw sobie z tym lepiej poradzi. Znalazłam nawet dobrego detektywa ale zastanawiam się czy to sprawa takiego kalibru by aż detektyw musiał się tym zająć.
Nie umniejszając naszej policji, ale może jednak lepiej postawić na detektywa? Ja podrzucam Wam namiary na nich - https://detektywi.net/detektyw-otwock/ . Na pewno będą skuteczniejsi i szybsi niż nasza policja ;)