Strona 1 z 1

Zamawianie części przez internet

: 20 sty 2021, 23:13
autor: damian71
Witam. Zauważyłam, że coraz więcej osób zamawia części samochodowe przez internet. Myślicie, że faktycznie można dzięki temu oszczędzić? Ja kupowałem ostatnio filtr cząstek stałych, który wyniósł mnie zdecydowanie mniej, niż musiałbym zapłacić stacjonarnie. Poza tym takie zakupy są dla mnie zdecydowanie wygodniejsze. Też tak macie?

Re: Zamawianie części przez internet

: 22 mar 2021, 23:04
autor: ełczi
Części do obudów, rękojeści, wielu maszyn używanych w budownictwie i rolnictwie można zamówić w firmie https://www.dulawa.eu/oferta/produkcja- ... -z-tworzyw . U nich zawsze mam pewność wysokiej jakości i korzystnej ceny. Solidna firma z wieloletnią praktyką. Ich produkty to jakość i trwałość.

Re: Zamawianie części przez internet

: 23 mar 2021, 19:05
autor: HubertŚ.
Największy wybór części jest w sklepach internetowych, ale nie jest już to tak oczywiste w przypadku samochodów brytyjskich. Zwłaszcza, że w Polsce tego typu auta nie są zbyt popularne. Ale trafiłem na ciekawy poradnik https://mamauto.pl/jak-znalezc-uzywane- ... ytyjskich/ . Jest tam napisane, jak szukać części do brytyjskich pojazdów. Czasami w szrotach znajdziemy szybciej daną część niż w internecie.