Strona 1 z 1

Sala na konferencję

: 16 lis 2020, 6:06
autor: jaromila_72
Witam serdecznie:)
W związku z ciągłym rozwojem firmy planuję zorganizować szkolenie dla moich pracowników. Dowiedziałam się, że w krakowskim Hotelu Wit Stwosz są dostępne sale konferencyjne do wynajęcia. Czy polecacie ten obiekt? Zależy mi na kameralnej atmosferze.

Re: Sala na konferencję

: 16 lis 2020, 21:30
autor: Edwin1982
Kilkukrotnie odwiedzałem hotel Wit Stwosz i każdy pobyt tam wiąże się z miłymi wspomnieniami. Tak się składa, że raz brałem udział w szkoleniu na sali konferencyjnej tego hotelu i uważam, że to naprawdę dobre miejsce na organizację tego typu wydarzeń. Odpowiednia wielkość, kameralna atmosfera i miła obsługa. Polecam!

Re: Sala na konferencję

: 14 sty 2021, 12:30
autor: AntoniŻ
Jeżeli mogę polecić sale konferencyjne w Gdańsku to tylko w hotelu Amber https://amber-hotel.pl/nowoczesne-sale- ... ne-gdansk/. Polecam zapoznać się z ofertą bo maja bardzo atrakcyjne ceny .

Re: Sala na konferencję

: 27 sty 2021, 14:46
autor: Mikuś
Ja ostatnio swoje firmowe konferencje organizuje w bardzo fajnym hotelu pod poznaniem, http://www.hotelsulkowski.pl/ jest bardzo ładnym miejscem z wyśmienitą restauracją, znajduje się ono nad jeziorem, więc jest wieczorem możliwość, zorganizowania imprezy integracyjnej dla firmy, a w tym hotelu znają się na tym jak nigdzie.

Re: Sala na konferencję

: 17 lut 2021, 11:42
autor: Samanta
A czy kojarzycie może taki Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/sala-konferencyjna/, że równieś dysponuje on bardzo ładną salą konferencyjną, wyposażoną w klimatyzację i internet. Może ktoś z Was miał już okazje organizować tam jakąś mniejszą lub większą konferencję?

Re: Sala na konferencję

: 25 cze 2021, 13:15
autor: King
Zorganizowanie odpowiedniej konferencji wymaga również dobrego przygotowania się do niej. Warto korzystać też z ułatwień takich jak na przykład tablica interaktywna, ponieważ daje ona o wiele więcej możliwości pod kątem przekazywania wszelkich informacji czy też wyświetlania nagrań/slajdów.

Re: Sala na konferencję

: 02 wrz 2021, 23:13
autor: tłuczek
Są sale szkoleniowe od https://www.creativeedge.pl/ z Warszawy. Może komuś się przyda namiar. Do profesjonalnych, biznesowych spotkań, przeprowadzenia assesmentów, rekrutacji czy development center będzie idealna. Mają 5 sal, które pomieszczą od 4-50 osób. Chciałam Wam podrzucić namiar, bo sporo ludzi poszukuje takich pomieszczeń.

Re: Sala na konferencję

: 03 paź 2021, 19:31
autor: ćma
tłuczek pisze: ↑02 wrz 2021, 23:13 Są sale szkoleniowe od https://www.creativeedge.pl/ z Warszawy. Może komuś się przyda namiar. Do profesjonalnych, biznesowych spotkań, przeprowadzenia assesmentów, rekrutacji czy development center będzie idealna. Mają 5 sal, które pomieszczą od 4-50 osób. Chciałam Wam podrzucić namiar, bo sporo ludzi poszukuje takich pomieszczeń.
Tak, jak @tłuczek polecę ten sam ośrodek szkoleniowy - Creative Edge. My korzystaliśmy - pełen profesjonalizm! To ważne, że obsługa okazała się bardzo pomocna, można było też zarezerwować catering dla gości. No i sale bardzo przyjemne, z pełnym udogodnieniem do przeprowadzenia szkolenia.