Strona 1 z 1

Jakie wycieraczki wybrać?

: 14 wrz 2020, 11:57
autor: olga9
Jakie wycieraczki samochodowe polecacie? Czeka mnie wymiana i szukam czegoś godnego zaufania.

Re: Jakie wycieraczki wybrać?

: 15 wrz 2020, 10:36
autor: wiktor4
Zdecydowanie polecam https://piorawycieraczek.pl/! Bardzo wytrzymałe produkty.

Re: Jakie wycieraczki wybrać?

: 18 sty 2021, 18:02
autor: raptak
Niestety na takich wycieraczkach się nie znam więc również ciężko jest m cokolwiek doradzić. Za to na pewno mogę każdemu polecić zakup wycieraczek systemowych od https://www.alumatex.pl/ gdyż to właśnie one idealnie nadają się przed każde wejście. Bez znaczeni czy do domu czy firmy.

Re: Jakie wycieraczki wybrać?

: 28 wrz 2021, 10:47
autor: ofenkuć
Widzę, że bardzo dobrze trafiłam jeśli chodzi o temat. Bo sama zastanawiam się jakiego typu wycieraczki do samochodu wybrać. Ale szukając w internecie natrafiłam na tę stronkę https://e-wycieraczki.pl/ na której to można znaleźć bez problemu wycieraczki praktycznie do każdego modelu samochodu i to w dość dobrych cenach. Także sądzę, że jak dobrze poprzeglądam co tam mają to uda mi się w końcu jakieś porządne wycieraczki zamówić.

Re: Jakie wycieraczki wybrać?

: 16 paź 2021, 15:07
autor: Michał
Ja postawiłam na wycieraczki szkieletowe Fiat to bardzo dobrze wyposażony sklep online. To u nich można kupić najlepsze, dobrze wykonane i trwałe wycieraczki do samochodów marki fiat i innych marek i modeli. Zerknijcie bo to atrakcyjna oferta na najlepsze wycieraczki jakie sa na rynku. Ja polecam