Strona 1 z 1

Piękne paznokcie

: 15 sie 2020, 3:02
autor: Geri
Też nie wyobrażacie sobie już nie mieć kolorku na paznokciach? Przyzwyczaiłam się do moich hybryd, paznokcie długo wyglądają elegancko, estetycznie. Używam lakierów hybrydowych z Victoria Vynn i one naprawdę w nienaruszalnym stanie są w stanie wytrzymać około trzy tygodnie - później, ze względu na odrost, zmieniam stylizację :)

Re: Piękne paznokcie

: 18 sie 2020, 0:24
autor: Biznesowa
Paznockie i ogólnie dłonie to wizytówka każdej kobiety więc trzeba o nie dbac jak najlepiej. Ja wcześniej miałąm hybrydy ale jakos nie za bardzo mi się trzymały, poza tym po ich zdjęciu miałąm strasznie zniszczoną płytkę. DOpiero jak zaczełam brać oeparol, to po kilku tygodniach mi się zregenerowały paznokcie. Oeparol to olej z wiesiołka. Świetnei wpływa na pazurki a także na włosy. U mnei się sprawdził, polecam Wam wyprobować

Re: Piękne paznokcie

: 25 lut 2021, 10:01
autor: Uleńka
Dla mnie niebieskie paznokcie są odkryciem tego sezonu, to będzie hit https://cuccio.pl/niebieskie-paznokcie-odcienie bardzo mi się podobają i sama sobie takie robię. Jeszcze granatowe mogą być, ale niebieskie są takie bardziej wiosenne, letnie :) Pozdrawiam

Re: Piękne paznokcie

: 25 lut 2021, 12:44
autor: Mirosławka
Geri pisze: ↑15 sie 2020, 3:02 Też nie wyobrażacie sobie już nie mieć kolorku na paznokciach? Przyzwyczaiłam się do moich hybryd, paznokcie długo wyglądają elegancko, estetycznie.
Ja co te 3 tygodnie zmieniam paznokcie na jakieś nowe, bo nie wytrzymuję dłużej z cały czas tym samym kolorem/stylem. ;D Też dlatego sama sobie robię paznokcie. W sklepie https://nails.pl/ kupuje wszystko potrzebne do stylizacji. :)