Strona 1 z 1

Jakie gadżety reklamowe?

: 01 lip 2020, 17:47
autor: Pola1980
Cześć! Jakie macie ciekawe propozycje gadżetów reklamowych? Chciałabym zamówić coś bardziej kreatywnego niż breloczek czy długopis z logo firmy. Może wy mi coś podpowiecie :)

Re: Jakie gadżety reklamowe?

: 07 lip 2020, 7:38
autor: Ota78
Kiedyś zamawiałam maskotki reklamowe od firmy gonzo.com.pl. Były świetnie wykonane, bardzo porządnie uszyte i naprawdę niedrogie. Myślę, że taki gadżet jest o wiele ciekawszy i na pewno zrobi wrażenie na przykład na potencjalnych klientach :)

Re: Jakie gadżety reklamowe?

: 14 lip 2020, 14:32
autor: women89
Warto wybierać gadżety marketingowe wysokiej jakości, a także z ciekawym pomysłem i dopasowaniem do usług jakie prowadzisz w swojej firmie. Na stronie https://www.topsmycze.com.pl/ znajdziesz całkiem sporo ciekawych pomysłów w tym obszarze, które warto rozważyć i przeanalizować. Może któryś z nich będzie pasował dla Ciebie i Twojej działalności?

Re: Jakie gadżety reklamowe?

: 24 lip 2020, 18:50
autor: finka
Myślę że tu https://tanie-gadzety.com/ znajdziesz bardzo duży wybór wszelkich gadżetów reklamowych na których można zamówić także nadruk z logo firmy. To jest stosunkowo niedroga reklama która dociera do wielu klientów

Re: Jakie gadżety reklamowe?

: 27 lip 2020, 9:23
autor: wesw32
Bardzo zależy mi na tym, aby moi pracownicy wyróżniali się na tle innych osób będących na sklepie, dlatego myślę, że mogę zamówić dla nich czapki z logo firmy. Coś takiego można znaleźć w ofercie https://nana.com.pl/k859,gadzety-hurt-s ... amowe.html gdybyście byli zainteresowani.

Re: Jakie gadżety reklamowe?

: 24 sie 2020, 9:38
autor: meris
Tak sobie myślę, że dobra strona internetowa powinna już załatwić sprawę. Trafione logo czy grafiki idealnie będa na siebie zwracały uwagę :) Zerknijcie na oferte Soluma Interactive z resztą wszystko mają wypisane na stronie https://soluma.pl/ , ja stawiam tylko na takich profesjonalistów.

Re: Jakie gadżety reklamowe?

: 25 sie 2020, 22:43
autor: Roksanka231
My mamy wpinki patriotyczne, to coś takiego https://motozloty.com/znaczki-blachy-wpinki-c-1.html Prowadzimy sklep z częściami i do większych zakupów dajemy właśnie takie gadżety. Trzeba by indywidualnie podejść do tego i dopasować prezent do swojej branży. Wtedy klient na pewno będzie zadowolony :)