Strona 1 z 1

Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 30 cze 2020, 9:34
autor: maksik
Czy ktoś z Was może pracuje jako Wirtualna Asystentka i może podzielić się opinią, czy warto iść w tym kierunku. Obecnie cała ta pandemia pokazała nam, że praca poza domem — stacjonarna może być bardzo krucha a dużo bardziej znacząca jest praca zdalna. Dlatego zastanawiam się nad tym by taką pracę podjąć. Na https://brandassistacademy.pl/sklep/ dostępne są szkolenia od Poli Sobczyk, wybór jest spory. Czy ktoś z Was może taki kurs skończył i może doradzić jaki wybrać na początek?

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 13 lip 2020, 9:38
autor: arendoo
Nie pracowałem jako wirtualna asystentka, bo póki co wykonywanym przeze mnie zawodem jest account manager i bardzo sobie chwalę jednak sama praca przez internet w dzisiejszych czasach jest najbardziej możliwa. Czas pandemii pokazał, że wiele firm i wiele osób może skutecznie i efektywnie pracować zdalnie, z domu.

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 17 lip 2020, 14:37
autor: Milena
Zaczęłabym od sprawdzenia, jak rynek odpowiada ofertami na taką profesję.
Możesz zerknąć tu: https://megapraca.pl/praca-asystentka-zdalnie/warszawa - to doskonały portal z ofertami pracy.
Są aktualizowane na bieżąco, więc łatwo będzie Ci zweryfikować, jak często pojawiają się takie propozycje zatrudnienia zdalnego.
A jak nie, to myślę, że na tym portalu masz duże szanse znaleźć inne, ciekawe oferty pracy zdalnej.

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 30 lip 2020, 22:40
autor: izka
...

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 16 sie 2020, 23:53
autor: uszka
Takie zatrudnienie może być dobrym rozwiązaniem, bo przede wszystkim wszelkie zadania można wykonywać w domu czy też gdziekolwiek się znajdujemy. Opcja jest więc naprawdę warta uwagi i to pod każdym względem. Tutaj https://olsztyn.geopraca.pl/oferty-pracy/k%C4%99trzyn/ można się rozejrzeć za taką pracą.

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 17 sie 2020, 19:42
autor: arendoo
Od jakiegoś czasu pracuję w ubezpieczeniach samochodów i bardzo podoba mi się ta praca. Nie wiedziałem nawet, że na dzień dzisiejszy dostępny jest tak dobry skaner dowodu rejestracyjnego przez co mogę szybciej działać i szybciej sprzedawać polisy. Jeżeli ktoś pracuje w tej branży i jest ciekawy to proszę o kontakt! :)

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 24 sie 2020, 23:47
autor: tormund94
Ja osobiście poszukiwałem dobrej agencji pracy tymczasowej. Jako pracownik pewnej firmy szybko chciałem ją zmienić. Zgłosiłem się do firmy Mg-solutions i nie żałuję. Warto sprawdzić ich ofertę, w mojej opinii spoko ludzie

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 02 wrz 2020, 16:03
autor: demik
ja w ogóle uważam patrząc z perspektywy czasu, że praca w IT to bardzo dobra praca i bardzo rozwojowa i elastyczna jeśli chodzi o rodzaje zadań jakie mamy do wykonywania zależnie od branży i danej firmy. W dzisiejszych czasach taka praca ma bardzo dobre perspektywy

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 03 sty 2021, 18:37
autor: Biznesmen78
Witam,zalezy mi na tym,aby pomóc koledze z Ukrainy znaleźć prace w Polsce. Chce się przenieść, chociaż na Ukrainie jest świetnym elektrykiem. Jak pomoc koledze https://atlaswork.pl/uslugi/leasing-pra ... -z-ukrainy ? Prosze o wasze opinie.

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

: 28 lip 2022, 15:36
autor: Edinson
bardzo dobry https://www.youtube.com/ Inwestycja krótkoterminowa to lokata kapitału na okres do 12 miesięcy. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze w warunkach inflacji, a nawet zarobić w stosunkowo krótkim czasie. A w przypadku skoku notowań kapitał inwestora może drastycznie wzrosnąć. Inwestycja krótkoterminowa to lokata kapitału na okres do 12 miesięcy. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze w warunkach inflacji, a nawet zarobić w stosunkowo krótkim czasie. A w przypadku skoku notowań kapitał inwestora może drastycznie wzrosnąć.