Strona 1 z 1

Apteka

: 17 sty 2019, 13:37
autor: Michalina
Czy macie swoją ulubioną aptekę? Czy korzystacie z różnych i wybieracie najlepsze oferty? Zastanawiam się nad złożeniem zamówienia w aptece internetowej https://www.apteka-leki.pl/. Widziałam, że mają bardzo duży wybór różnych leków i suplementów diety. Znacie tę aptekę?

Re: Apteka

: 24 sty 2019, 12:25
autor: Bombeczka
Ja raczej staram się unikać aptek :D Czytuję sobie https://sklep-zdrowiebezlekow.pl/ i dzięki tej wiedzy mogę uniknąć ciągłego wydawania pieniędzy na leki :)

Re: Apteka

: 01 lip 2019, 23:48
autor: izka
Zobaczcie sobie tutaj https://www.apteka-oliwna.pl/sudafed-12-tabletek . Myślę, że Sudafed to jeden z podstawowych leków, który powinien się znaleźć w nasze apteczce, bo katar podczas wypadów z rodziną czy ze znajomymi może nam zepsuć podróż. Oczywiście warto również zaopatrzyć się w leki przeciwbólowe.

Re: Apteka

: 11 lip 2019, 12:59
autor: Estor
Jeszcze nie mam ulubionej, ale mam przeczucie, że wkrótce zostanie nią apteka Ziko https://www.ziko.pl/kluczbork-apteki-dr ... gonia-14d/ . Coraz głośniej o niej wszędzie i nawet moi znajomi zachwycają się zarówno miłym personelem w stacjonarnej placówce, jak i zakupami w jej sklepie internetowym. Przeglądając stronę, faktycznie widzę dużo wartościowych produktów i nawet porad dotyczących zdrowia. W dodatku też można skorzystać z rabatów i promocji.

Re: Apteka

: 23 sty 2020, 9:17
autor: Radzka89
apteka internetowa, która niedawno odkryłam, a ma dość ciekawy asortyment (głównie niemiecki) to: https://www.apo-discounter.pl/