Strona 1 z 1

Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 30 maja 2020, 14:52
autor: rumour
Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną drukarnię, która oferuje druk wielkoformatowy? Zależy mi na dobrej jakości takiego druku, więc jeśli macie jakieś propozycje to śmiało piszcie. Moja znajoma poleciła mi dzisiaj taką stronę https://www.dmdisplay.pl/wielkoformatowy-druk-uv/ . Co o niej sądzicie? Może macie jeszcze jakieś inne pomysły? Dajcie znać.

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 01 cze 2020, 15:13
autor: kochana
Jeśli interesuje was warszawa druk wielkoformatowy możecie zamówić w Drukarni Shark Design. Mieści się ona we wschodniej części stolicy i na pewno będziecie zachwyceni jakością druku. Powiedziałabym również, że mają druk UV , który możemy wykorzystać też do celów domowych, czy fototapety w ofercie.

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 18 cze 2020, 13:00
autor: krystek01
Ja robiłem fototapety na wymiar na stronie https://grafinia.pl/fototapeta/krakow . Mogę ich polecić.

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 26 sie 2020, 10:39
autor: herevite
Ja duże zamówienia ogarniam u nich: https://grupaoficyna.eu/oferta/drukarni ... formatowy/

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 27 sie 2020, 12:14
autor: gredi
Niekiedy trzeba wydrukować plakat czy baner i wtedy warto skorzystać z pomocy drukarni https://sharkdesign.pl/ Ma ona spore doświadczenie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Można tutaj drukować reklamy i na pewno będą to projekty wykonane na najwyższym poziomie.

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 29 sie 2020, 0:35
autor: jula9201
Jak szukasz najlepszych ofert odnośnie drukarni internetowej to polecam Ci się zainteresować ofertą jaką przedstawia : https://chroma.pl/pl Znajdziesz tutaj bardzo ciekawe możliwości odnośnie druku, zajmują się praktycznie wszystkim, kalendarze również nie powinny stanowić dla nich problemu.

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 02 wrz 2020, 14:01
autor: deborah
Polecam firmę Display Planet - zamawiam u nich banery reklamowe dla swojej firmy. Nigdy nie było problemu z odwzorowaniem grafiki, która zawsze jest wysokiej jakości.

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 24 wrz 2020, 10:53
autor: kozelski
We Wrocławiu mogę polecić ci drukarnię https://www.kuzniaprint.pl/ gdzie robili nam wydruk wielkoformatowy i nie miałem zastrzeżeń do jakości. Robiłem tez u nich wizytówki i pieczątkę i za każdym razem spełniali moje oczekiwania w tym zakresie.

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 14 gru 2020, 10:23
autor: SoniaŚ
A może warto pomyśleć o własnym punkcie drukarskim ?. Mój znajomy taki punkt otworzył i oczywiście skończył potrzebne kursy i szkolenia ale musiał również wyposażyć zakład w odpowiednie maszyny i urządzenia. Z tego co wiem zaopatrzenie zamówił w firmie https://fujifilmsericol.com.pl/ i kupił wszystko od takich akcesoriów ja chemii drukarska, farby fleksograficzne po maszyny, drukarki i inne urządzenia potrzebne do druku wielkoformatowego

Re: Druk wielkoformatowy - gdzie?

: 14 paź 2021, 10:32
autor: ToTuToTam
Taki włąsny punkt drukarski to całkiem dobry pomysł. Niby każdy ma drukarkę, jednak jeśli chodzi o jakieś profesjonalne wydruki to konieczne jest użycie specjalistycznych urządzeń drukujących. Możesz zastanowić się nad ofertą wydruków materiałów reklamowych dla firm na specjalnych foliach takich jak ta https://wielkiformat.biz/folia-odblaskowa .Na folii odblaskowej można przygotować wydruki wysokiej jakości. Folia taka jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, dzięki czemu reklama długo wygląda idealnie.