Strona 1 z 1

Rozbudowa firmy

: 08 maja 2020, 15:27
autor: Hottka
mam włąsną firmę i troche chcieliśmy ja rozbudować. Znajomi mówią, zeby zamiast stawiania nowego budynku postawić dodatkowo namiot magazynowy. Trochę o tym czytałam tutaj https://pronamiot.pl/index.php/do-czego ... agazynowy/ i faktycznie ma to zastosowanie w wielu branżach. Co wy myślicie o takim rozwiązaniu ?

Re: Rozbudowa firmy

: 18 maja 2020, 12:34
autor: tosiówka
Wiele czynników jest potrzebnych żeby rozbudować swoja firmę. Ale tak ważniejszą rzeczą to zdecydowanie jest reklama. Dlatego warto się skontaktować z http://influencermarketing.com.pl/ którzy nam dokładnie wszystko powiedzą co i jak no i zaczną działać. Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Re: Rozbudowa firmy

: 13 sie 2020, 13:45
autor: bura90
No to moze dobrze by tez bylo pomyslec nad jakims kredytem na rozwoj i rozbudowe firmy? nam udalo sie na dobrych warunkach otrzymac kredyt gotowkowy dzieki https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ - pani Fiedoruk pomogla nam znalezc naprawde uczciwa oferte, przebrnac przez formalnosci i mega szybko nastapila pozytywna decyzja :)

Re: Rozbudowa firmy

: 02 wrz 2020, 1:11
autor: xxpo20
Dla mnie własna firma to spore wyzwanie i codziennie uczę się czegoś nowego. Dzisiaj na tapecie w firmie był temat faktura korygująca w jpk, ponieważ okazało się, że pojawiły się jakieś małe błędy. Na szczęście dzięki odpowiednim oprogramowaniom udało się wszystko zrobić.

Re: Rozbudowa firmy

: 02 wrz 2020, 12:24
autor: pestka
Jeżeli chcecie zająć się gospodarką leśną, operować wyrobami z drewna, to tutaj warto wspomnieć tutaj o certyfikatach FSC. Taki certyfikat poprawia obraz i zarządzenie firmy. Dzięki niemu firma staje się bardziej wiarygodna, a to daje nam też przewagę nad konkrecją. Jeżeli zależy wam na takim certyfikacie możecie zgłosić się do firmy https://www.bureauveritas.pl/needs/certyfikat-fsc . Oni was wdrążą w odpowiedni system, program, który pozwali wam odróżnić wyroby z drewna, które pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej stanowiący wartość dodaną.

Re: Rozbudowa firmy

: 02 wrz 2020, 22:47
autor: Monita89
Z całą pewnością warto wdrożyć do swojej firmy odpowiednie oprogramowanie. A z tego co zauważyłam, to kolokacja it jest jednym z ciekawszych systemów, które pomagają w operowaniu najróżniejszymi urządzeniami.

Re: Rozbudowa firmy

: 09 wrz 2020, 9:56
autor: jakataka
Jeśli chcesz rozbudować swoją firmę, to bardzo dobrze bo w takim razie masz coraz więcej klientów no i coraz większy ruch. Nie zapominaj także o współpracy z agencją marketingową. W końcu dobry rozgłos też będzie przydatny, a ludzie z http://e-marketingnet.pl/ znają się na dyskretnej ale skutecznej reklamie.

Re: Rozbudowa firmy

: 12 wrz 2020, 0:55
autor: dianka
ja jeszcze zainwestsowalabym w marketing szeptany - moim zdaniem szybko pozwala zbudowac popularnosc marki i jej pozytywny wizerunek wsrod klientow, zreszta skontaktuj sie z http://szepczemy.pl/ i sam sie przekonaj :)

Re: Rozbudowa firmy

: 01 paź 2020, 19:40
autor: Samanta
dianka pisze: ↑12 wrz 2020, 0:55 ja jeszcze zainwestsowalabym w marketing szeptany - moim zdaniem szybko pozwala zbudowac popularnosc marki i jej pozytywny wizerunek wsrod klientow
Dbanie o wizerunek firmy rzeczywiście jest bardzo istotne. Każdy przedsiębiorca powinien mieć wiedzę z tego zakresu. Na stronie internetowej http://laur-wiarygodnosci.eu/?p=517 znajdziecie krótki poradnik dotyczący właśnie budowania takiego pozytywnego wizerunku firmy ;) Polecam :)